S. Molierio lavonas buvo rastas prie automobilio, kuriame aptikti nužudyti britų turistai. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad dviratininkas paprasčiausiai tapo incidento liudininku, todėl buvo nužudytas. Tačiau dabar tyrėjai pradėjo gvildenti naują versiją.
Nustatyta, kad S. Molieris dirbo kompanijoje „Cezus“, kuri yra „Areva Group“ korporacijos filialas, gaminantis metalinius konteinerius branduoliniam kurui. 2007 metais „Areva“ holdingas buvo apkaltintas prisodrinto urano tiekimu Iranui. Tai buvo vykdoma nepaisant JAV sankcijų.
Pažymėtina ir tai, kad Izraelio specialiosios tarnybos jau kurį laiką yra kaltinamos Irano branduolinių fizikų medžiokle. Tiesa, tai kol kas lietė tik pačius iraniečius.
S. Molieris kartu su savo žmona ir dviem paaugliais vaikais iš pirmos santuokos gyveno Alpių kaimelyje – Ševaline, kuris yra netoli žmogžudystės vietos.
Praėjusią savaitę buvo pranešta, kad per dvi savaites policijai taip ir nepavyko nustatyti šios rezonansinės žmogžudystės motyvų ar surasti įtariamuosius. Kertinė liudininkė – 7 metų britė Zainab, į kurią buvo dedamos visos tyrėjų viltis, niekuo nepagelbėjo. Mergaitei užpuolimo metu pistoleto rankena buvo pažeista kaukolė, todėl ji apako. Medikai baiminasi, kad ši trauma – neišgydoma. Be to, Zainab buvo smarkiai sumušta, jai prašautas petys.
Šiuo metu medikai mergaitės būklę vertina kaip stabilią, tačiau jos akys pažeistos, keletas kaulų – lūžę, gerokai nukentėjo smegenys. Vis dėlto mergaitei ketinama parodyti nuotraukas iš įvykio vietos, kad tokiu būdu stimuliuoti jos atmintį.
Dar viena likusi gyva mergaitė, 4 metų amžiaus Zina, keletą valandų buvo pasislėpusi po savo negyvos mamos suknele. Ją aptiko policininkai, rinkę įrodymus įvykio vietoje. Zina dėl savo amžiaus ir patirto šoko tyrėjams vertingos informacijos pateikti negalėjo.
Pažymėtina, kad nužudytos britų šeimos galvos S. al-Hilli biografija taip pat nebuvo labai paprasta. Jis buvo aerokosminės srities specialistas. Pasak vienos iš versijų, jis buvo Irako šnipas.