Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
visose planetose yra gyvybės, o joms reikia juk kažkaip atsigaivinti - atsigerti.
Ras deimantų, tai susprogdins kasnors tą mėnulį, kad kiti negautų
o alaus ten yra?
Dėl Mėnulio tyrimų- yra spraga ES kosminių programų politikoje. Dar maždaug apie 2000 m. ES priėmė tolimojo kosmoso tyrimo programą "AURORA", tačiau ten Mėnulio tyrimams nieko konkretaus numatyta nebuvo, ten pagr.prioritetas - Marso tyrimai. Taip atsitiko dėlto, kad ES bandė aklai pamėgdžioti amerikiečius, kurie tuo metu pagr.dėmesį sutelkė į Marsą, o Mėnulis ilgą laiką juos menkai domino.
Ir štai dabar matome tokio svetimų įdėjų "pamėgdžiojimo" rezultatus. Tuomet kai Azijos šalys (Japonija, Kinija, Indija) daug pasiekė skrydžiuose į Mėnulį, ES į Mėnulį yra paleidusi tik kuklų, mažą palydovą SMART-1. Ir tai, SMART-1 pagr.tikslas buvo išbandyti naujas technologijas, o Mėnulis buvo pasirinktas viso labo tik kaip testavimo objektas patikrinti naują SMART-1 įrangą.
Dabar matydamos spragą, atskiros ES šalys tokios kaip Vokietija ir D.Britanija deda chaotiškas (nesėkmingas) pastangas savarankiškai sukurti ir paleisti palydovus į Mėnulį, bet tokia situacija yra bloga, nes ES šalys "groja ne vienu akordu" (nesuderintos pastangos).
kažin, koks tas ten vandenukas - koks jo skonis?
greitai, Agne, jau greitai
tai kada mes galėsim keltis gyventi į mėnulį?
rastu naftos - jau seniai JAV ten baze turetu...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų