Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
" Automatizuoti, pasak N. Mačiulio, būtų galima sunkius ir nuobodžius darbus, " pavyzdžiui Mačiulio darba. O jeigu rimtai tai 300 eurų darbo vieta "robotizuoti" yra neįmanoma ir ekonomiškai būtų nuostolinga. Trečio pasaulio šalyse kur žmonės uždirba po kelis šimtus automatizavimo progreso nebus.
Tūpi Lietuviai jau sutiks dirbti už ryžių blidelį,kaip kiniečiai
Ira daug paprastesnis budas.mazejant zmoniu kiekiui turi mazeti valdininku skaicius.lietuvoje apie 50000 valdininku.kur japonija su savo giventoju skaicius milijardas su virs ir tera tik 15000 valdininku.va ka reikia lietuvai sutvarkit pirmoi eilei
manau VALSTYBINIAM SEKTORIUJE "DIRBA "NEPADORIAI PER DAUG DARBUOTOJŲ.....juk protu nesuvokiama,kur 2,,8 mln.gyvent dirba 380 tūks žmonių,o privačiame 780 tūks,...gaila,kad ir premjerai ir finansų ministrais ,dar ir prezidentai -NEMATĖ GAL IR NENORĖJO,KAD VALSTYBĖ TOTALIAI IŠTRATINAMA.......
Siekti , kad isnyktu lietuva , pagrindinis valdzios uzdavinys? Gal vis tik reiketu pradeti rupintis zmonemis ir daryti viska, kad jie neisvaziuotu i uzsieni?
Dirbtinis intelektas lietuvos kaimuose net samane verda. Nacionaliniai nanotechnologiju ypatumai.
Įmonėms diegiant gamybos technologijas dirbančių žmonių ir taip vis mažiau reikės. Vis dideanė taps "užribio kasta" ir nuo to nepabėgsi. Ateitis laukia niūresnė ir už šiandieną. Gal didžiulė gamykla greitai iš viso galės apsidirbti tik su 10 žmonių, įskaitant ir savininką, ir direktorius. Bus du žmonės prižiūrėti darbo eigą ir viskas. Ir visa tai vietoje 1000 žmonių. Tam ir turime ruoštis.
REKLAMA
REKLAMA
Mažėjantis darbuotojų skaičius: didesnė našta mokesčių mokėtojams ar netradicinės galimybės?