Spalio 17 d. prekybos tinkle įsigaliojusi naujovė pirkėjams suteiks galimybę patiems nuspręsti dėl popierinio kvito spausdinimo, o pasirinkusiems tvaresnį sprendimą – kvitas bus išsiųstas elektroniniu paštu, rašoma bendrovės pranešime žiniasklaidai.
Jau ilgiau nei pusantrų metų tinklo programėlės naudotojai, kurių yra daugiau nei 700 tūkst., turi galimybę savitarnos kasose apsipirkti be popierinių kvitų. Esą atsisakiusių spausdinti popierinius kvitus savitarnos kasose skaičius nuolat auga.
Nuo šiol programėlės naudotojų pasirinkimu popieriniai kvitai nebus spausdinami ir įprastose kasose.
Popierinio kvito nepageidaujantiems skaitmeninis jo variantas yra siunčiamas į elektroninio pašto dėžutę. Šį nustatymą lengva pasirinkti programėlėje, o esant poreikiui – bet kada jį pakeisti.
„Maxima“ kvitus atsiųs elektroniniu paštu
„Pastebime tendenciją, jog vis daugiau mūsų pirkėjų įsidiegia programėlę išmaniajame telefone ir naudojasi jos teikiamomis naudomis, pavyzdžiui, renkasi galimybę popierinį kvitą iškeisti į skaitmeninį.
Tai užtikrina ir patogesnį būdą sekti savo išlaidas bei taupyti – kitaip nei popieriniai, elektroniniai kvitai tvarkingai rūšiuojami, nepasimeta. Be to, pirkėjui kvitas reikalingas dėl prekių grąžinimo ar garantijos“, – pranešime cituojama „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.
Popierinius kvitus pakeisti į skaitmeninius labai paprasta – tereikia programėlės skiltyje „Daugiau“ savo profilyje nurodyti elektroninio pašto adresą, kuriuo pageidaujama gauti kvitus ir patvirtinti popierinių kvitų atsisakymo pasirinkimą (Daugiau -> Profilis ir nustatymai -> Jūsų sutikimai).
Vieną kartą pasirinktas nustatymas galioja visiems tolesniems apsipirkimams visose kasose.
Programėlės nustatymuose atsisakius spausdinti kvitus, atsiskaitymo metu kasoje tereikia nuskaityti QR kodą ir išlaidos, gautos nuolaidos ir kita informacija atsidurs elektroniniame kvite, o šis bus automatiškai išsiunčiamas pirkėjui į elektroninio pašto dėžutę.
Besinaudojantys programelė turėtų žinoti, kad nemažai jų duomenų prekybos tinklas kaupia. Jie naudojami ir tam, kad tinkle išleistumėte kuo daugiau pinigų.
Pernai šiame prekybos tinkle pirkėjai išleido beveik 1,985 mlrd. eurų. Kad būtų su kuo palyginti, visoms pensijoms per praėjusius metus „Sodra“ iš viso išmokėjo 4,305 mlrd. eurų.