„Žalgiris“ patyrė antrąjį pralaimėjimą šio sezono Eurolygoje. Žalgiriečiai ketvirtadienį savo arenoje 66:87 (16:18, 15:22, 19:23, 16:24) nusileido Ispanijos krepšinio milžinui – Madrido „Real“.

41

Statistika

„Real“ pataikė 15 tritaškių iš 31 (48 procentai) ir atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 23:13.

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 20 (5 rezultatyvūs perdavimai), Antanas Kavaliauskas 16 (7/10 dvitaškių, 5 išprovokuotos pražangos).

„Real“: Luka Dončičius 28 (5/7 dvit., 6/6 baudų, 9 atkovoti kamuoliai), Gustavo Ayonas 12 (6/10 dvit., 5 rez. perd.), Facundo Campazzo 12 (6 rez. perd.), Jeffery Tayloras 12.

Ketvirtasis kėlinys

Svečiai užtrikrintai finišavo.

„Real“ įskraidino du tritaškius iš eilės (73:53).

Trečiasis kėlinys

Žalgiriečiai iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą – 50:63.

Madrido krepšininkai tęsė spurtą. Paskutiniuoju Šarūno Jasikevičiaus kantrybės lašu tapo 179 centimetrų argentiniečio Facundo Capazzo dėjimas (61:44). Šaro minutės pertraukėlė.

Įsisiautėjo Luka Dončičius, pelnęs devynis „Real“ taškus iš eilės (54:38).

Ketvirtį tritaškiu pradėjo J. Mačiulis (43:31).

Antrasis kėlinys

Klampų ketvirtį sėkmingiau baigė „Real“, pirmavęs 40:31.

Kauniečiai iškart pralaimėjo atkarpą 0:10 (28:38).

26:25. Kauno krepšininkai pirmąkart išsiveržė į priekį.

Pirmasis kėlinys

Kauniečiai iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą (16:18).

Pirmuosius šeimininkų taškus pelnė K. Pangosas (2:4). Į tai „Real“ atsakė šešiais be atsako (10:2).

Mačą dviem dvitaškiais atidarė Gustavo Ayonas (4:0).

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo tokiu starto penketu: Vasilje Micičius, Kevinas Pangosas, Artūras Milaknis, Paulius Jankūnas, Brandonas Daviesas.