24 metų 195 cm gynėjas Mantas Kalnietis pasirašė naują trejų metų sutartį su Lietuvos krepšinio vicečempionu Kauno„Žalgirio“ klubu.

Šio sezono vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybose M. Kalnietis per rungtynes pelnė po 9,2 taško, atkovojo po 2,4 kamuolio ir atliko po 1,8 rezultatyvaus perdavimo. „Žalgiris“ Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo penkias pergales iš dešimties galimų ir A grupėje užėmė trečiąją vietą bei pateko į antrąjį varžybų etapą.

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) gynėjas pelnė po 8,7 taško ir atliko po 4,3 rezultatyvaus perdavimo.

M. Kalnietis „Žalgiriui“ atstovauja nuo 2006 metų vasario. Su Kauno komanda jis du kartus tapo Lietuvos čempionu, du kartus triumfavo šalies taurės varžybose bei porą kartų tapo Baltijos krepšinio lygos (BBL) nugalėtoju.

Šiemet su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine M. Kalnietis iškovojo bronzos medalį Turkijoje vykusiame pasaulio čempionate.