Nekilnojamojo turto ir finansų ekspertai „Knight Frank“ sudarė turtingiausių miestų reitingą remdamiesi keturiais požymiais: ekonominiu aktyvumu, politine įtaka, pragyvenimo kokybe, ir bendra galia. Taip pat buvo atsižvelgta į kiekvieno miesto turčių populiaciją (Ultra High Net Worth Individuals (UHNWI) – tų, kurių grynasis turtas sudarė daugiau nei 30 mln. dolerių, neskaičiuojant pagrindinės gyvenamosios vietos – red. past.), bei viso pasaulio finansų konsultantų atsiliepimus apie tų regionų padėtį.
„Mūsų ataskaitos rezultatai rodo, kad 2024-aisiais Niujorkas turėtų pralenkti Londoną o jo UHNWI dalis pasauliniame reitinge kyla ir tampa vis svarbesnis Kinijos, Rusijos ir netgi Europos UHNWI rodikliui, – teigiama publikacijoje.
Ataskaita taip pat pažymi „jėgų pokyčius“ didžiausiuose Azijos miestuose. „Skirtingai nuo Europos ir Šiaurės Amerikos, Azijoje nėra vieno dominuojančio miesto“, - teigiama pranešime. „Šiuo metu stebime situaciją, kai Singapūras, Honkongas, Šanchajus, netgi Pekinas – visi jie pretenduoja į ateities pirmaujančio Azijos miesto titulą.“
„Honkonkas netrukus perims lyderystę iš Singapūro, „nes Kinijos dominavimas yra neišvengiamas, o Honkongo neoficialiai atliekamas „portalo“ tarp savo didžiojo brolio ir likusio pasaulio vaidmuo, užtikrins šio miesto dominavimą artimiausią dešimtmetį“, - teigiama „Knight Frank“ ataskaitoje.