Trečiadienį buvo žaidžiamos dar vienos atsakomosios Anglijos lygos taurės („Carling cup“) pusfinalio rungtynės. Jose susigrūmė du šalies futbolo gigantai – „Liverpool“ ir „Manchester City“ klubai. Po atkaklios kovos rungtynės baigėsi lygiosiomis 2-2, tačiau, kadangi pirmasis pusfinalio mačas buvo pasibaigęs liverpuliečių pergale, būtent jie žengė į turnyro finalą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 31 minutę, kai „City“ narys Nigelis de Jongas gavo kamuolį iš Davido Silvos ir griūdamas smūgiavo į vartus iš maždaug 25 metrų. Smūgis pasiteisino, mat varžovų vartininkas nesugebėjo atlaikyti voratinklius viršutiniame vartų kampe pravaliusio kamuolio.

Tačiau savo aikštėje žaidžiantys liverpuliečiai nepasidavė. Po devynių minučių jie uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kai „miestiečių“ gynėjas Micah Richardsas sužaidė ranka savo baudos aikštelėje. Baudinį sėkmingai realizavo Stevenas Gerrardas ir rezultatas tapo lygus.

Antrajame kėlinyje, 68 minutę, mančesteriečiai vėl išsiveržė į priekį. Šįkart įvartį pelnė bosnis Edinas Džeko, gavęs puikų perdavimą iš kraštu prasiveržusio Aleksandaro Kolarovo, ir pasiuntęs kamuolį į vartų tinklą iš poros metrų.

Visgi, liverpuliečiai greitai sugebėjo atsitiesti ir šįkart. Jau po šešių minučių švieslentėje užsidegė rezultatas 2-2, kai į svečių baudos aikštelę įsiveržęs Craigas Bellamy gerai susižaidė su komandos draugu Glenu Johnsonu ir smūgiu pažeme nuginklavo vartininką.

Taigi, „Liverpool“, nors ir iškovojo lygiąsias, tačiau iškovojo kelialapį į lygos taurės finalą, kur susigrums su „Cardiff City“ komanda, vakar po vienuolikos metrų baudinių nugalėjusia „Crystal Palace“ futbolininkus.

„Livepool“ 2 – 2 „Manchester City“

(Pirmas mačas 1-0, bendras rezultatas 3-2)

31' [0 - 1] Nigel de Jong

40' [1 - 1] Steven Gerrard (11 m.)

68' [1 - 2] Edin Džeko

74' [2 - 2] Craig Bellamy