„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje namuose minimaliu rezultatu 0:1 nusileido „Fulham“ futbolininkams. Tai buvo pirmas kartas Anglijos čempionų istorijoje, kai pastarieji šiame čempionate namuose patyrė šešis pralaimėjimus iš eilės.

Joshas Maja jau 3-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ademol Lookmanas 35-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau pastarąjį sustabdė varžovas ir svečių ataka nutrūko.

Mario Lemina 45-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Fulham“ į priekį 1:0.

Diogo Jota 48-ąją minutę atliko pavojingą smūgį vienu lietimu, tačiau Alphonse‘as Areola meistriškai atrėmė kamuolį.

Sadio Mane 70-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.