Vėlyvą pirmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos paskutinės 19-ojo turo rungtynės. „Anfield“ stadione ginklus surėme „Liverpool“ ir „Swansea“ futbolininkai. Brendano Rodgerso auklėtiniai įrodė namų aikštės pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 4-1.

Pirmasis įvartis krito 33-iąją minutę, kai Alberto Moreno nuginklavo varžovų vartininką po Jordano Hendersono perdavimo. Antrojo kėlinio pradžioje „raudonieji“ padidino pranašumą, o šį kartą tikslus buvo Adamas Lallana.

Vis dėlto, ilgai dviejų įvarčių pranašumu „Liverpool“ nesidžiaugė ir 52-ąją minutę intrigą sugrąžino Gylfi Sigurdssonas. Tačiau bėdas vos po devynių minučių išsprendė tas pats A.Lallana, pasižymėjęs po Philippe'o Coutinho perdavimo.

Galutinis taškas buvo padėtas dar 69-ąją minutę, o įvartį Anglijos vicečempionams uždirbo į savus vartus pasižymėjęs Jonjo Shelvey. Įdomu tai, kad anglas yra buvęs „Liverpool“ žaidėjas.

Po pergalės Liverpulio miesto ekipa į savo sąskaitą įsirašė tris taškus ir pakilo į aštuntąją vietą. Iš šios pozicijos B.Rodgerso auklėtiniai išstūmė būtent „Swansea“ klubą.

Rezultatas:

„Liverpool“ 4 – 1 „Swansea“

33' [1 – 0] A.Moreno

51' [2 – 0] A.Lallana

52' [2 – 1] G.Sigurdsson

61' [3 – 1] A.Lallana

69' [4 – 1] J.Shelvey (į savus vartus)