Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Tad gal išvis naikinti namų darbus ir tuo pačiu mokyklas,juk nesimokymas įteisintas visapusiškai
Karantinas,parodė,kokie gabūs seneliai,tėveliai.Dirbo vaikai tikrai daug...užduotys :Ema,Eduka,classroom,Tamo,dažnai po 2 užduotis(6+6)cirkai ten.Padaro uždavinį. parašo vertinimas 0 taškų(nes reikėjo sprendimų)kitą kartą padaro su sprendimu 0 taškų(nes nereikėjo sprendimo)kas jas sudaro ,,smegenų trūkumas''žiauru.....visur tas pats,Knyga, pratybos sąsv. ir gana+knygų skaitymas.Vaikai akis gadina,neleiskit prie kompų....O kas dabar 7val pradeda baigia užduotis22val.AKIŲ NEGADINO?Nes daktarai nedirba,lieka morkas griaužti.
Vaikų bukinimas. Atėmė be bendravimą iš vaikų gyvai su klasiokais, su mokytojais. Naža to, kad po 7 valandas sėdi prie"pamokų", paskui dar 2-3 valandas namų darbų. Regos gadinimas, psichikos gadinimas, įtampa. Technologijos tokiems vaikams privalo būti ribotos!!!! Besmegeniai atsilošti nutarė ant vaikų!!! Kiek moka už tokias "programas" ponams??
@Nuomonė
Pritariu šiai nuomonėi. Daug namų darbų, tai atbaido vaikus nuo noro mokytis
Karantino metu pas mane gyveno anūkas, tad teko man ir mokytojos vaidmuo. Tarp kitko, esu pati buvusi pedagogė, bet man nesuprantama, kaip galima šitaip apkrauti pirmos klasės mokinį. Na, vadovėlis, pratybos, vadovėlio užduotys - savaime suprantama, jas reikia atlikti. Atskira kalba apie Ema ir Eduka užduotis. Kai kurios tikrai įdomios, vaikams suprantamos, plečia jų akiratį, bet buvo ir tokių, kur man, buvusiai pedagogei, gebančiai atsakyti į daugumą,, Kas ir kodėl", ,,Auksinio proto" klausimų, reikėjo atsakymų pasiieškoti ir internete. Toliau dar gražiau - kasdien reikėjo atsispausdinti ir atlikti po 3-5 lapus įvairių užduočių. Ir vyšnaitė ant torto - spalvinimas. Pavyzdžiui, duotas gana smulkus piešinys, suskaičiuoji matematikos gal 50 atvejų, ir spalvini. Jei atsakymas 15, spalvini raudonai, ten, kur atsakymas 53 - šviesiai žaliai ir t.t. Ir tokių užduočių būdavo per savaitę ne viena. Dar reikėjo spalvinti tikybos, pasaulio pažinimo užduotis. Va, čia pats tiesiausias kelias atbaidyti mokinius nuo noro piešti. Aš ne prieš dailę, ji reikalinga, ugdo kūrybiškumą, moko kruopštumo ir kt. Bet toks mechaniškas A 4 formato lapuose easančių piešinių spalvinimas, mano nuomone, tik be reikalo apkrauna mokinį.
Jau tapo kasdienybe penktokams
Senai jau per susirinkimus keliam sia problema, palinkcioja pedagogai galvot, savaite ramu, po savaites dvigubai daugiau namu darbu :(
Gerai besimokantis ketvirtokas ruošia namų darbus 2-3 val.kasdien. Teko atsisakyt dalues būrelių, nes krūvis tikrai didelis.
@Luna
Ir tai dar tik ketvirtokas...
REKLAMA
REKLAMA
Lietuvos moksleiviai labiausiai Europoje kenčia dėl namų darbų: tėvai ir mokytojai išskiria kaltuosius