Tam, kad iš niekam nežinomo virtualaus pasaulio atlikėjo taptų vienu geidžiamiausių muzikos pasaulio naujokų, G. Ezrai prireikė vos pusantrų metų. Dar prieš kelerius metus jis apšildydavo „Bastille“, Tom‘o Odell‘io ar Sam‘o Smith‘o koncertus, o šiandien George Ezra – viena ryškiausių britų muzikos žvaigždžių, kurio vokalas vadinamas vienu įdomiausių ir galingiausių tarp populiarių mūsų dienų atlikėjų. Įkvėptas Bob‘o Dylan‘o ir kitų to laikmečio Amerikos folk ir bliuzo muzikantų, Ezra dainuoja taip, jog sunku patikėti, kad vaikinui vos 24-eri – atrodo, lyg jo gilus, emocionalus, rezonansinis balsas sklistų iš daug gyvenime mačiusios sielos gilumos.
Proveržis įvyko pasirodžius G. Ezros singlui „Budapest“ – pirmasis dainininko bandymas parašyti meilės dainą buvo toks sėkmingas, kad papuolė į muzikos topus ne tik jo gimtojoje šalyje, bet ir visame pasaulyje. Nors kūrinys pavadintas Vengrijos sostinės pavadinimu, šią dainą Ezra sukūrė prieš tai nesilankęs Budapešte, atvirkščiai – kūrinio pavadinimas jam primena smagų nuotykį, kai per daug aktyviai šventęs viename iš „Eurovizijos“ konkurso, vykusios Švedijoje, vakarėlių, dainininkas pramiegojo suplanuotą kelionę į Budapeštą.
Debiutinis studijinis George Ezra albumas „Wanted on Voyage“, įkvėptas muzikanto kelionės traukiniu po Europą, buvo išleistas 2014-aisiais ir iškart užėmė trečią JK muzikos albumų topo vietą. Palankių kritikų ir publikos vertinimų sulaukęs albumas netruko pakilti į pirmąją vietą ir tapo vienu iš trijų geriausiai perkamų albumų šalyje. „MTV“ ir „iTunes“ įtraukė vaikiną į metų naujienų sąrašus, „VEVO“ – į „tų, kuriuos reikia pažiūrėti“, „BBC“ – į „Sound of...“, vėliau sekė keturios „BRIT Awards“ nominacijos, pergalė „YouTube Music Awards“, o Ezros dainos skambėjo ir tebeskamba viso pasaulio radijo stočių eteryje.
Vos prieš kelis mėnesius pasirodęs antrasis studijinis Ezros albumas „Staying at Tamara‘s“, populiarumu nenusileido pirmąjam – tapo Nr. 1 Jungtinėje Karalystėje ir papuolė į kitų šalių Top-10. Didžiausiu šio albumo hitu tapo daina „Paradise“ – pasak Ezros, šiuo kūriniu jis norėjo užfiksuoti tą jausmą, kuris apima įsimylėjus: „Tu tampi betvarke, tačiau ji gera. Nesvarbu, kas vyksta aplink – tu gyveni savo pasaulyje“.