• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvoje jau veikia unikalus mokėjimo internetu būdas, kuris leidžia pervedimus atlikti mokėjimų partnerio aplinkoje, nenukreipiant mokėtojo į banko elektroninės bankininkystės puslapį. Užsienyje tokia paslauga jau gerai žinoma ir pripažinta, teigiama „Mokėjimai.lt“ pranešime.

REKLAMA
REKLAMA

Naudodamiesi internetinių atsiskaitymų sistemos „Mokėjimai.lt“ aktyvuota paslauga, pirkėjai pasirenka banką, kuriame yra atidaryta jų asmeninė sąskaita, į tam skirtus „Mokėjimai.lt“ laukus įveda savo banko elektroninės bankininkystės vartotojo ID ir slaptažodį bei patvirtina mokėjimą.

REKLAMA

Naudojantis naujuoju mokėjimo būdu pirkėjui nereikia pačiam įvesti informacijos apie pervedamą sumą, gavėją ir jo sąskaitos numerį, o pardavėjui nereikia nuolat tikrinti banko sąskaitos, norint sužinoti, ar pirkėjas pervedė pinigus, teigiama pranešime.

Pasak paslaugos teikėjų, ji yra žymiai pigesnė, nes bankui nemokami jokie papildomi mokesčiai, o pinigai į banko sąskaitą, pardavėjui pageidaujant, gali patekti iš karto.

REKLAMA
REKLAMA

„Pradėję naudoti šį sėkmingos užsienio patirties padiktuotą mokėjimo būdą su juo išsamiai supažindinome sistemą naudojančius pardavėjus ir jų klientus – abi šios grupės jautrios pasikeitimams, susijusiems su finansinėmis operacijomis ir jų saugumu. Bankų rinkoje vakarų šalyse tokio tipo mokėjimų būdas jau įprastas, tad Lietuvoje veikiantys bankai apie tokį mokėjimo būdą neabejotinai žino ir supranta jo privalumus“, –  pranešime cituojamas „Mokėjimai.lt“plėtros vadovas Ignas Šutinys.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tokią sistemą naudoja pasaulyje žinomi prekių ženklai „Dell“, „Moneybookers“, „GlobalCollect“, „Click and buy“, KLM bei „Conrad“.

Pranešama, kad nNaujoji sistema kol kas veikia tik vykdant atsiskaitymus per banką „Swedbank“. Atliekant mokėjimus per kitus bankus veikia Lietuvoje jau įprasta „Banklink“ sistema.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų