• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienio rytą atsirado didžiausios sumos Baltijos regiono istorijoje laimėtojas. Bilietų pardavimo įmonės vertinimu, vyras kreipėsi gerokai anksčiau, nei tikėtasi. Vis dėlto 81 milijoną eurų laimėjęs vyras iššaukė labai įvairias aplinkinių reakcijas. 

Pirmadienio rytą atsirado didžiausios sumos Baltijos regiono istorijoje laimėtojas. Bilietų pardavimo įmonės vertinimu, vyras kreipėsi gerokai anksčiau, nei tikėtasi. Vis dėlto 81 milijoną eurų laimėjęs vyras iššaukė labai įvairias aplinkinių reakcijas. 

REKLAMA

Kėdainuose esančios parduotuvės, kurioje vyras pirko laimingą bilietą, direktorė Asta Bartkienė pažymi, kad aplinkiniai džiaugiasi už laimėjusįjį, tačiau turi ir baimių.

Mat tokia neįtikėtinai didelė suma gali „susukti žmogui galvą“. 

„Nėra ko pavydėti, nes pinigai uždirbami, bet tokie milžiniški pinigai nėra žmogui į gera. Su kolektyvo mergaitėmis pasišnekame, kad tokių sumų net fantazijose nebūna, bet gal žmogus bus protingas, gal panaudos pinigus atsakingai“, – svarsto ji. 

A. Bartkienė tikina, kad klientai ir darbuotojai neslepia susidomėjimo  81 milijonu sąskaitą papildžiusiu laiminguoju. 

REKLAMA
REKLAMA

„Žmonės ateina, labai klausinėja: „Gal čia jūs laimėjote? Gal kažkas iš darbuotojų? Gal žinote, kas laimėjo?“ Tikrai nežinome ir nenorime kištis, kamerų taip pat netikrinome“, – komentuoja parduotuvės direktorė.

REKLAMA

Pridūrė, kad praėjusiais metais toje pačioje parduotuvėje pirktas bilietas taip pat atnešė sėkmę – „Teleloto“ bilietą pirkęs žmogus laimėjo automobilį.

Kreipėsi anksčiau, nei tikėtasi

Kreiptis dėl laimėjimo vyras delsė 3 dienas, tačiau bilietais prekiaujančios įmonės direktorius Antanas Muraška aiškina, kad paprastai žmonėms dar ilgiau trunka tokias naujienas priimti ir kreiptis dėl prizo atsiėmimo. 

„Visada žmonės kreipiasi po kokios savaitės, nes turi susivokti. Be to, gali būti, kad žmogus nepasitikrino bilieto ir pats nežinojo apie savo laimėjimą“, – spėja A. Muraška. 

REKLAMA
REKLAMA

„Olifėjos“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Donatas Kazlauskas sako, kad tai vienas iš šimto milijonų atvejų. Tačiau jeigu vyras nebūtų kreipęsis, pinigai per mėnesį būtų grįžę atgal į bendrą fondą.

Tokį milžinišką laimėjimą vadina – praktiškai neįmanomu

Kaip skelbė TV3 Žinios, neregėta Lietuvoje ir visame Baltijos regione loterijos sėkmė aplankė Lietuvos gyventoją, kuris penktadienį viename Kėdainių prekybos centrų nusipirko „Eurojackpot“ bilietą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šansas laimėti tokią didelę sumą – labai mažas. Matematikai jį vadina – praktiškai neįmanomu scenarijumi.

„Vienas iš šimto milijonų, galima sakyt“, – komentavo „Olifėjos“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Donatas Kazlauskas.

Loterijų organizavimo įmonė sako, kad laimingasis, išlošęs didžiausią sumą ne tik Lietuvoje, bet ir rytinėje ES dalyje, apimant Estiją, Lenkiją, Latviją, kreiptis delsė 3 dienas.

„Bilietas yra pirktas Kėdainiuose, Norfos parduotuvėje spalio 4 dieną“, – sakė pašnekovas.

REKLAMA

Lietuviai loterijų sėkme nesikliauja

„Nu kas nenori turėti daug pinigų. Žinoma, bet pinigai turbūt gėrio neatneša patys savaime. Turbūt geriau užsidirbtas pinigas.“

„Iš Lietuvos iš Lietuvos, butas kur nors Italijoj.“

„Džiaugiamės už žmogų.“

Daugelis kalbintų lietuvių sako, kad loterijų sėkme nesikliauja. O ir tokius pinigus, kur dėt, nežino.

„Neturiu tos sėkmės, ir žinau, kad jos neturiu loterijoj.“

„Ar norėtumėt taip? – Ne. - Kodėl? Kur juos dėt?“

„Nemanau, kad laimėsiu.“

„Galima ir taip keliauti, užsidirbti.“

„Didžiausias tai 50 eurų buvo laimėjimas, bet ne daugiau.“

„Ar patys perkat? – Perkam, bet kol kas dar nieko nelaimėjom. <...> Po 2, po 4, bet ne daugiau. – Kaip dažnai? – Kiekvieną savaitę.“

REKLAMA

Iki šiol didžiausia laimėta suma – 24 mln. eurų

Iki šiol didžiausią sumą – 24 mln. eurų – 2022-aisiais tokioje pat loterijoje išlošė multimilijonieriumi tuomet tapęs keturiasdešimtmetį perkopęs vilnietis. Tais pačiais metais 56-erių tautietis laimėjo pusšešto milijono.

„Lietuva Eurojackpot grupėj tikrai užima mažą dalį. Bet Lietuvą lydi sėkmė, ir mums kartais pasiseka tokius didelius laimėjimus laimėti“, – sakė D. Kazlauskas.

Įmonė skaičiuoja, kad per metus loterijos bilietų parduoda už vidutiniškai 100 mln. eurų.

Grynasis pelnas esą siekia apie 6 mln. eurų.

„Loterijos apyvarta dažnai atspindi visos šalies padėtį. Nes žmonės loterijoj dalyvauja kaip pramogoj, bet kai turi atliekamų lėšų tam skirti“, – kalbėjo „Olifėjos“ atstovas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O esą perkant bilietėlį, mažesni laimėjimai – nuo kelių iki kelių šimtų eurų – tikėtini maždaug 50-čia procentų atvejų. O didžiulės dešimtis, šimtus tūkstančių ir milijonus siekiančios sumos itin retos, tad jas tikrai galima vadinti sėkme.

„Šimtatūkstantinių tikimybė laimėti 1 iš 90 mln. O kituose žaidimuose 69 mln.“, – tikino D. Kazlauskas.

Daugiau apie tai sužinokite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

vargšai tv3 žurnaliūgos iš pavydo pradės žmogų gasdint. Gerai, kad laimėjo, išleis kur norės ir kaip norės.
Kur dar investuoti? Nereikia nieko investuoti. Su tiek pinigų gali gulėti visą likusį gyvenimą Marbeljoj šalia Sabonio ir Bunkės ir dar vaikams užteks milijonų.
Paskelbta laimingajį prorusišku ir atimt laimėjimą, po to atiduot steponavičiui ir leist jam pralošti kazino. Štai taip runkeliai...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų