Lietuvos futbolo rinktinė UEFA Tautų lygos turnyre ir toliau lieka tuščiomis. Nors Edgaro Jankausko auklėtiniai pirmavo namuose akistatoje su Rumunija, bet galiausiai vis vien teko pripažinti varžovų pranašumą 1:2 (1:0).

43

Jau mačo pradžioje lietuviai turėjo puikų šansą pasižymėti, kurį ir išnaudojo. Rungtynių teisėjas į Rumunijos vartus paskyrė 11 m baudinį dėl žaidimo ranka baudos aikštelėje.

Nors po to šį epizodą jis dar ilgai nagrinėjo su VAR pagalba, bet galiausiai pirminį savo sprendimą paliko galioti. O Armandas Kučys nuo 11 m atžymos smūgiavo tiksliai ir Lietuvos rinktinė 7-ąją minutę išsiveržė į priekį 1:0.

Visgi toks rezultatas buvo neilgai. Po dešimties minučių identiška situacija nutiko prie lietuvių vartų.

Į mūsiškių vartus už žaidimą ranką baudos aikštelėje teisėjas irgi paskyrė 11 m baudinį, kurį Razvanas Marinas realizavo ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Vėliau komandos pavojingesnių situacijų nesukūrė.

Bet antrojo kėlinio viduryje lietuviams dar kartą teko traukti kamuolį iš savo vartų. Po baudos smūgio  į rumunų vartus, kamuolys varžovams atšoko palankiai ir šie pradėjo greitą kontrataką, kurios mūsiškiai nesugebėjo nutraukti.

65-ąją minutę būtent greitos atakos smaigalyje atsidūręs Denisas Dragušas puikiu smūgiu nuginklavo lietuvių vartininką ir persvėrė rezultatą Rumunijos rinktinės naudai 2:1.

Lietuviai turėjo pakankamai laiko dar išlyginti rezultatą, bet rumunai gerai gynėsi.

Neblogą šansą 90-ąją minutę turėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Fedoras Černychas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų.

Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė Rumunijos rinktinės pergalę 2:1.