Pranešimą, apie Kazlų Rūdos savivaldybėje, prie Ažuolų Būdos gyvenvietės liepsnojantį pastatą, ugniagesiai gelbėtojai gavo antradienio vakarą. Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams į pagalbą teko kviesti ir ugniagesius iš Kauno.
„Dega lentpjūvė ir atvykus pirmom pajėgom, pasitvirtino gaisro požymis, kad lentpjūvė dega atvira liepsna. Buvo padidintas pajėgų siuntimo numeris iki šešių autocisternų“, – pasakojo Rimvydas Paulauskas, pajėgų valdymo skyriaus specialistas.
![Kazlų Rūdoje dega lentpjūvė (nuotr. Raimundo Maslausko) 4](https://static2.inspektorius.lt/static.php?v=4.2.6.98&t=cr&s=800x600&m=4&f=/Uploads/UGallery/photos/63/0b/f5/ec/630bf5ec31dff0ae3807e3f0249dedda.jpg)
Pradėtas tyrimas
Ugniagesių ekspertai pradėjo tyrimą, žmonės per gaisrą nenukentėjo. Bet nuostoliai verslui bus milžiniški – lentpjūvė sudegė visiškai, ugnis sunaikino ir viduje buvusią medieną.
„Gesinimo sąlygas sunkina tas, kad pastatas yra platus, konstrukcijos yra nuo karščio įkaitusios, įlinkusios, ugniagesiai į vidų įeiti negali, nesaugu. Vyksta gesinimas iš išorės“, – teigia R. Paulauskas.
Kas sukėlė gaisrą lentpjūvėje – išsiaiškins ekspertai, kol kas priežastis nėra žinoma.