Nors nemažai ekspertų ir apžvalgininkų skeptiškai sureagavo į išmaniųjų telefonų su išlenktais ekranais debiutą, kompanija LG mano, jog toks formatas ateityje tik populiarės.
LG mano, jog 2015 metais tokie mobilūs įrenginiai galėtų užimti 12% pasaulinės išmaniųjų telefonų rinkos, o 2018 metais – net 40%. Be to, perspektyvoje reikėtų laukti ir modelių, kurie turės galintį deformuotis korpusą.
Kaip jau galėjome įsitikinti, „LG G Flex“ turi korpusą, kurį galima sulenkti. Pačių LG ekspertų atlikti tyrimai rodo, jog esant maždaug 40 kg spaudimui, išlenkti telefonai gali įgauti plokščią formą, o vėliau sugrįžti į pradinę padėtį. Tokių transformacijų išmanusis telefonas „G Flex“ gali atlaikyti apie šimtą.
LG pažymi, jog „G Flex“ pasirodymas rinkoje – tai tik naujos išmaniųjų telefonų epochos pradžia. Ateityje kompanija planuoja, jog pasirodys modeliai su visiškai elastinga aparatine įranga. Neatmetama galimybė, jog anksčiau ar vėliau tokius įrenginius bus galima sulenkti per pusę ar susukti.
Šiuo metu rinkoje galima rasti tik du modelius su išlenktais ekranais – „LG G Flex“ ir „Samsung Galaxy Round“. Tiesa, „LG G Flex“ atveju ekranas išlenktas pagal horizontalią ašį, o „Galaxy Round“ – pagal vertikalią. Gamintojų teigimu, išlenktas ekranas suteikia daugiau įspūdžių žaidžiant ir žiūrint filmus, vaizdas labiau realistiškas. Ar tik neatsitiks taip, kaip su 3D televizoriais ir monitoriais, parodys tik ateitis.