Trečiadienį sužaistos dar dvejos pirmosios 2014-2015 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės, kuriose pergales iškovojo Klaipėdos "Atlantas" bei taurės savininkas bei šalies čempionas Vilniaus MFD "Žalgiris".

"Atlanto" futbolininkai uostamiesčio ekipų dvikovoje varžovų aikštėje net 4:0 (1:0) sutriuškino "Klaipėdos granito" ekipą.

Pirmajame kėlinyje įvartį į šeimininkų vartus įmušė Lukas Baranauskas (45 min.), antrojo kėlinio viduryje svečių persvarą padidino Ovidijus Verbickas (73 min.), o susitikimo pabaigoje dar du įvarčius nugalėtojams pelnė Evaldas Razulis (90 ir 90+2 min.).

"Žalgirio" vienuolikė savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikė Marijampolės "Sūduvos" komandą.

Pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Linas Pilibaitis (77 min.).

Atsakomieji susitikimai lapkričio 4 ir 5 dienomis bus žaidžiami atitinkamai Klaipėdoje ir Marijampolėje.