32-ajame „TOPsport A lygos“ ture Alytaus DFK „Dainava“ parbloškė dar praėjusią savaitę LFF taurę iškovojusią Gargždų „Bangą“. Jau nuo pirmų minučių aktyviai žaidę alytiškiai mačą laimėjo rezultatu 3:0 (2:0).

Pirmą pavojų sukūrė svečiai – po aukšto Gusto Zabitos perdavimo galva smūgiavo Dmytro Mandryčenko, kamuolį gaudė Mantas Bertašius. 25-ąją minutę įvartis krito į gargždiškių vartus, kai ilgo perdavimo iš Ode Abdullahi sulaukęs Davoras Rakičius smūgiu į dešinį vartų kampą nuginklavo varžovų vartų sargą.

36-ąją minutę rezultatą dzūkai padvigubino, kai po D. Mandryčnko perdavimo į baudos aikštelę gražiu smūgiu iš oro pasižymėjo Maksymas Maksymenko, netrukus Vilius Piliukaitis atsakė pavojingu momentu, bet kamuolį prie krūtinės spaudė Volodymyras Krynskis.

Antrojo kėlinio pradžioje Renatas Banevičius klaidino varžovą bei atliko smūgį į vartų plotą, Cesinha atsakė tuo pačiu, tačiau abu vartininkai su bandymais susitvarkė užtikrintai. M. Bertašius kamuolį iš vartų traukė ir trečią sykį, kai 63-iają minutę Artiomo Baftalovskio šūvis į vartų kampą buvo sėkmingas. 77-ąją minutę Alytaus ekipos vartininkas apsigynė nuo Vaido Magdušausko.

Po 32-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynių „Dainava“ nutraukė pralaimėjimų seriją – jų sąskaitoje 36 taškai bei išlaikyta 6-oji pozicija, savo ruožtu, „Bangos“ futbolininkai su 40 taškų ir toliau žengia ketvirta.

Kitose turo rungtynėse „Kauno Žalgiris“ bei „Panevėžys“ išsiskyrė taikiai 0:0.

Pirmojo kėlinio pradžioje pavojingai už kamuolio kabinosi Oyinlola Kayode, bet Vytautas Černiauskas šioje situacijoje buvo greitesnis. Kiek vėliau kamuolys nuo Aldayro Hernandezo prariedėjo visiškai šalia vartų, o Viliaus Armanavičiaus bandymą sustabdė varžovų vartų sargas. Savo šansą pasižymėti po Lucaso de Vegos perdavimo turėjo ir Linas Klimavičius.

62-ąją minutę Cheikhou Diengas sukontroliavo kamuolį ir rado būdą kaip jį pasiųsti link Pavle Radunovičiaus, pastarojo smūgį sustabdė Deividas Mikelionis. Vartininkas darbo turėjo ir kiek vėliau, kai po Roberto Mazano perdavimo itin pavojingai atakavo Domantas Vaičekauskas.

Aminas Benchaibas auksinę progą turėjo vos prasidėjus pridėtam teisėjo laikui – futbolininkas suklaidino varžovų vartų sargą, tačiau kamuolys vartų tinklą skrodė iš išorinės pusės.

Sužaidus 32-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynes kauniečiai su 53 taškais toliau rikiuojasi 3-ioje turnyro lentelės pozicijoje, savo ruožtu, panevėžiečiai sąskaitoje turi 33 taškus ir, bent jau laikinai, pakilo iki 6-osios vietos.