Vida Krakauskaitė „Jaunasis pianistas“ (šeštoji laida). Jaunojo pianisto kūriniai skirti pirmiems ir antriesiems mokslo metams. Tai dainelės, pratimai, pjesės ir ansambliai. Dainelės supažindina su pirmaisiais skambinimo uždaviniais, padeda transponuoti ir įtvirtinti pačias elementariąsias muzikos teorijos žinias, o dainų tekstai – geriau įsiminti melodiją, suprasti jo turinį, pajausti nuotaiką, tempą ir kartu lavinti vaizduotę, didinti domėjimąsi muzika.
„Rimas Bičiūnas. Tapybos džiaugsmas“ (albumas). Bičiūnui svarbiausia – sukurti meninėmis priemonėmis kolorito įtaigą paveiksle. Jis naudoja ypatingo ryškumo spalvas, derina jas kontrasto principu, siekdamas jų emocionalaus skambesio. Dailininko paveikslai – įspūdingi, muzikalūs, dekoratyvūs, šventiški, artimi baroko formų pakylėtai prabangai, kur iš tapybos trykšta didžiulė energija. Lietuvių tapyboje Bičiūnas išsiskiria kaip džiaugsmo ir palaimos tapytojas be dramų ir be sunkių slegiančių minčių, kaip ir prancūzų mokyklos dailininkai, iš kurių jis mokėsi.
„Mylimųjų laiškai“. Laiškų knygą sudaro Oscaro Wilde’o, W. A. Mozarto, Napoleono Bonaparte’o, George Sand, Emily Dickinson, karalienės Viktorijos ir kitų didžių asmenybių meilės laiškai. „Meilė šiuose laiškuose esti visokia – tolerantiška, nelaiminga, dviprasmiška, ambicinga, savanaudiška, erotiška, tyra ir aistringa, – bet visuomet tai ta pati meilė, palikimas, kurį reikia branginti {...}.“
M.Meeker „10 laimingų mamų įpročių“. Dr. Megė Myker (Meg Meeker), naudodamasi per 25-erius savo kaip vaikų ir suaugusiųjų gydytojos darbo metus sukauptomis žiniomis ir taikydama jas praktikoje – pati užauginusi keturis vaikus, knygoje „10 laimingų mamų įpročių“ atskleidžia, kodėl moterys kenčia nuo nuolat didėjančio spaudimo visur siekti tobulybės ir kaip tai atsiliepia jų emocinei, fizinei, protinei bei dvasinei sveikatai.