• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dar visai nesenai, šalia buvusio „Vaidilos” teatro atsidaręs klubas „Musė“ (Jakšto g. 9, Vilnius) nesnaudžia ir vykdo savo pažadus rengti alternatyvios ir nekomercinės muzikos koncertus. Rugsėjo 9-ąją klubas kviečia susipažinti su pirmą kartą Lietuvoje viešinčia anglų-japonų grupe „Sins Of The Flesh“(SOTF).

REKLAMA
REKLAMA

Scenos naujoke grupę tikrai nepavadinsi, nes „Sins Of The Flesh“ gyvuoja daugiau nei dvidešimt metų. Muzikinę karjerą pradėję dar aštuntojo dešimtmečio pabaigoje, „SOTF“ pirmaisiais savo įrašais susilaukė tarptautinio susidomėjimo: grupės gerbėjai iš Vakarų Europos skubėjo į Londoną, norėdami pamatyti savo „dievukų“ gyvo garso koncertus. Kol dauguma tų metų britiškų gotikinės muzikos atlikėjų pasitenkino prastu „The Sisters Of The Mercy“ kopijavimu,  „SOTF“ pasirinko visiškai kitą kelią ir kūrė savo nepakartojamą savitą stilių.

REKLAMA

2004m. debiutavus Japonijoje, grupė savo veiklą perkelia į šią šalį: dvejus metus iš eilės pasirodo gerai žinomuose “underground“ muzikos festivaliuose ir išleidžia  tik Japonijos gyventojams skirtus diskus.

2007 metais „Sins O The Flesh“ grįžta į Europą pristatydami savo pirmąjį, šešiolika metų brandintą pilną albumą „The Death Of The Flesh“, turintį pastebimų japonų  muzikos motyvų. Albumas „The Death Of The Flesh tai duoklė Didžiosios Britanijos pozityvaus punk scenai, nuo kurios grupė ir pradėjo savo karjerą.

REKLAMA
REKLAMA

„SOTF“ dažnai lyginama su tokiais garsiais alternatyvios muzikos atlikėjais kaip „Nine Inch Nails“, Marilyn Manson ir „Rob Zombie“, tačiau grupė siūlo prieinamesnį „poppy“ skambesį bei sunkaus roko ir elektroninės muzikos mišinį, pagardintą stipriu vokalu.

„Sins Of The Flesh“ yra DEATHWATCH ASIA  organizacijos nariai. Jų tikslas - palaikyti pogrindinę gothic ir industrial muziką Japonijoje bei skatinti jos populiarumą užsienyje. „SOTF“ koncertas Lietuvoje - puiki proga susipažinti su tikrąja tamsiąja Japoniškos muzikos scena - “J-goth“ stiliumi ir palyginti jį su mūsų šalyje jau gerai žinomą “visual kei“ stiliumi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų