Svarbiausia, ką turėtumėte įsidėmėti, yra tai, kad kiekvienas iš mūsų turime savo pradinį elgesį, rašo brightside.me.
Atkreipkite dėmesį į situaciją. Taigi, sukryžiuotos rankos, kurias galėtume laikyti nesaugumo ženklu, gali rodyti ir tai, kad asmuo yra šaltas. Tik išnagrinėjus visą situaciją, galite padaryti teisingas išvadas apie tai, ar asmuo meluoja, nerimauja ar yra tiesiog pavargęs.
Atkreipkite dėmesį į tai, kaip žmogus šypsosi. Už nuoširdžią ir dirbtinę šypsenas yra atsakingos skirtingos raumenų grupės.
Nuoširdi šypsena — naudojami rizoriniai raumenys. Lūpų kampučiai pakyla į viršų, aplink akis atsiranda raukšlių. Gali šiek pakristi oda po antakiu.
Dirbtinė šypsena — naudojami vadinamieji juoko raumenys. Jie pakelia lūpų kampus toliau vienas nuo kito; viršutinė veido dalis visiškai nesikeičia.
Jeigu žmogus nuoširdžiai šypsosi, vadinasi, jis ar ji jaučiasi patogiai šalia jūsų.
Laikysena
Atkreipkite dėmesį į tai, kaip žmogus stovi. Jeigu jis ar ji plačiai praskėtę kojas stovėdami, vadinasi, jiems trūksta pasitikėjimo savimi. Kuo didesnis tarpas tarp kojų, tuo labiau žmogus savimi nepasitiki.
Jeigu žmogus stovi sukryžiavęs kojas, vadinasi, jis ar ji puikiai jaučiasi. Taip stovėdamas žmogus negalvoja apie pavojų ir jaučiasi patogiai.
Parodo, kad nervinasi
Maži judesiai, tokie kaip plaukų pasitaisymas ir kiti veiksmai rodo, kad žmogus yra nervingas ir kažkuo susirūpinęs. Dažniausiai vyrai liečia savo veidą, o moterys - kaklą, drabužius ar plaukus, kada yra nervingi. Ir dar, žaidimas su tušinuku, švilpimas ir kojų judinimas rodo, kad šią akimirką asmuo yra nervingas ir kažkuo susirūpinęs. Pasakykite jam ar jai ką nors pozityvaus ir gražaus. Tai leis jam ar jai nusiraminti.