• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Prie stalo pokerį žaidžiau pirmą kartą gyvenime. Žaisdavau pokerį nebent kompiuteriu. Tai yra visai kitoks žaidimas. Čia tu matai gyvus žmones, jų reakcijas, kaip jie daro statymus. Kompiuteryje tu drąsiau statai, o čia jau pamąstai truputį. Jeigu dar yra kokie nors prizai, dažnai susilaikai, lauki geresnės kortos.

REKLAMA
REKLAMA

Azartas pagavo. Iš tikrųjų buvo įdomu, linksmai praleidau laiką“, - dalijosi įspūdžiais apie antradienį poilsio ir pramogų parke „TonyResort“ surengtą akcijos „Vasara su krepšinio kamuoliu“ pokerio turnyrą imtynininkas, Londono olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas Aleksandras Kazakevičius.

REKLAMA

Pati akcija susidėjo iš dviejų dalių. Buvo sužaistos profesionalių pokerio žaidėjų su „TonyResort“ savininku Antanu Guoga priešakyje komandos „Las Vegas Sharks“ krepšinio rungtynės su šios sporto šakos mėgėjų – žinomų žmonių ekipa „Kažkur matyti“, o kitą dieną tos pačios ekipos varžėsi prie pokerio stalo.

REKLAMA
REKLAMA

Ši akcija buvo surengta surinkti pinigų, kurie bus skirti sunkiai besiverčiančių tėvų gabiems vaikams. Už surinktas lėšas kelių miestų vaikams bus padovanoti kelialapiai į vasaros krepšinio stovyklas. Pokerininkų varžybas laimėjo „Las Vegas Sharks“ narys Justas Vaičiulionis. Turnyre dalyvavo 40 žaidėjų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Su „chebra“ susėsdavom. Bet aš tik sėdėdavau, niekada nežaisdavau... Pažiūrėdavau. Iš tiesų, tai ir taisyklių labai gerai nežinodavau. Turnyro išvakarėse pasidomėjau giliau, kokia ten situacija pokeryje. Ir Antano Guogos puslapį aplankiau,“ – prisipažino olimpinis prizininkas.

REKLAMA

Tiesa, jis vienintelis iš mėgėjų pateko į šešių žmonių finalą, rungtyniauti su penkiais šio kortų žaidimo profesionalais. Finale A. Kazakevičius užėmė penktąją vietą. Už aukščiausią vietą, pasiektą mėgėjo, imtynininkas gavo ir prizą.

Per krepšinio rungtynes, kurias 70:60 laimėjo „Kažkur matyti“ A. Kazakevičiui nepasisekė įmesti taškų. „Sekmadienį susirenkam į salę pamėtyti su tokiais verslininkais. Šiaip aš labiau mėgstu futbolą, bet krepšinį irgi žaidžiu“, - kalbėjo olimpiados prizininkas.

REKLAMA

 

Nelabai aukšto ūgio imtynininkas žaidžia „Kažkur matytų“ į žaidėjo pozicijoje.

„Mano ūgis 176 cm. Anksčiau buvo toks krepšininkas Tyusas Edney, panašaus ūgio, kaip aš. Esu įžaidėjas, dalinu perdavimus. O kartais ir įmesti pasiseka ar tritaškį, ar dvitaškį. Aišku nėra tai labai lengva, nes tam, kad gerai pataikyti reikia dirbti kiekvieną dieną ir būti krepšininku, o ne imtynininku“, - kalbėjo A. Kazakevičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Imtynininko įgūdžiai jam padeda nebent statant užtvaras. „Na, kai užtversiu, tai jau neprabėgs, imtynininko užtvara – šimtaprocentinė...“ – šypsojosi olimpinių žaidynių prizininkas.

Vis dėlto A. Kazakevičius prisipažino, kad krepšinis jam patinka kur kas mažiau negu futbolas.

„Mes futbolą žaidžiame treniruočių procese imtynėse. Šiandien – trečiadienis, tai irgi žaisime. Prie mūsų prisijungia pažaisti ir keli imtynių veteranai. Daug maž visi imtynininkai moka neblogai žaisti futbolą“, - tikino atletas.

REKLAMA

Vis dėl to A. Kazakevičius daug laiko kitų sporto šakų bandymams neturi. Jo kasdienybė – imtynių treniruotės.

„Dabar mes labai aktyviai ruošiamės varžyboms. Birželio viduryje nusimato turnyras Ukrainoje, po to, birželio pabaigoje – Vokietijoje. Vėliau bus stovykla Lenkijoje – rugpjūtį. O rugsėjį – pagrindinis įvykis, pasaulio čempionatas Vengrijos sostinėje Budapešte. Turiu mintį sugrįžti į savo olimpinę svorio kategoriją – 74 kg. Bandžiau pereiti į sunkesnę, bet pamačiau, kad man nesiseka to svorio priaugti. Bet realus darbinis šioje svorio kategorijoje imtyniaujančių atletų svoris - mažiausiai 90 kg. Jie sunkesni ir su jais sunkiau varžytis, kai mano darbinis svoris yra 82-83 kilogramai“, - pasakojo sportininkas.

REKLAMA

Svorio auginimas, anot A. Kazakevičiaus, yra dar sunkesnis procesas nei jo metimas. „Ir mesti svorį yra sunku ir priaugti. Taip, iš pirmo žvilgsnio atrodo – kas čia tokio, pavalgysiu sočiau. Bet jei nori priauginti raumenį, reikia metus ar du dirbti. Greitai gali priauginti tik riebalus“, - kalbėjo Londono olimpiados prizininkas.

Ingvaras Butautas

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų