Kitą savaitę, kovo 10-ąją, Seimas rinksis į eilinę pavasario sesiją.
Pirmojo posėdžio metu bus pristatyta sesijos darbų programa, kuri sudaroma atsižvelgiant į Vyriausybės, Seimo komitetų, frakcijų bei Seimo narių pasiūlymus. Vyriausybė šiuo metu jau yra pasiūliusi Seimui į sesijos darbų programą įtraukti 351 teisės akto projektą (su lydimaisiais). Iš jų - beveik 40, susijusių su Lietuvos naryste Europos Sąjungoje.
Pagal Seimo valdybos patvirtintą pavasario sesijos posėdžių grafiką, sesijos metu nuo kovo 10 d. iki birželio 30 d. planuojama surengti 50 plenarinių posėdžių.
Per šią sesiją ketinama surengti ir kelis iškilmingus posėdžius, skirtus reikšmingiems istoriniams įvykiams paminėti. Artimiausiu metu - kovo 11 d. - Seimas rinksis į iškilmingą posėdį, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmečiui paminėti.
Taip pat pavasario sesijoje, kaip numatyta Seimo statute, bus išklausytas Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas, Vyriausybės metinė veiklos ataskaita.
Be to, Seimo valdyba nustatė, kad už kovo 25-osios, balandžio 22-osios, gegužės 20-osios ir birželio 17-osios vakarinių posėdžių darbotvarkių sudarymą bus atsakingos Seimo opozicinės frakcijos. Seimo statute nustatyta, kad kas trečio ketvirtadienio vakarinio posėdžio darbotvarkę sudaro Seimo opozicijos frakcijos. Šiuo atveju tokių posėdžių darbotvarkės Seimo posėdyje nebetvirtinamos, tačiau turi būti pateikiamos kartu su savaitės darbotvarkės projektu.
Seimo sesijos metu paprastai rengiami 4 posėdžiai per savaitę - po du antradienį ir ketvirtadienį, o kas trys savaitės daromos vienos savaitės plenarinių posėdžių pertraukos. Kitomis savaitės dienomis ir tą savaitę, kai nėra plenarinių posėdžių, Seimo valdybos nustatytu laiku rengiami Seimo valdybos, Seniūnų sueigos, frakcijų, komitetų ir komisijų posėdžiai, Seimo narių susitikimai su rinkėjais, savivaldybių atstovais.
Seimas kasmet renkasi į dvi eilines pavasario ir rudens sesijas. Pavasario sesija prasideda kovo 10 dieną ir baigiasi birželio 30 dieną. Rudens sesija prasideda rugsėjo 10 dieną ir baigiasi gruodžio 23 dieną. Seimas gali nutarti sesiją pratęsti.
Taip pat gali būti šaukiamos neeilinės sesijos: neeilines sesijas šaukia Seimo Pirmininkas ne mažiau kaip 1/3 visų Seimo narių siūlymu, kuris turi būti jam įteiktas raštu, o Konstitucijos 142 ir 144 straipsniuose numatytais atvejais - Respublikos Prezidentas.