• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mokslininkai nusprendė galų gale išsiaiškinti, kodėl moterys šūkauja lytinio akto metu. Tyrimas, analizavęs moterų kopuliacinę vokalizaciją (taip moksliškai galima pavadinti klykavimus sekso metu) paskelbtas žurnale „Archives of Sexual Behavior“ ir jo esmė tokia: ekspertai nuodugniai apklausė 71 moterį, kurių amžius buvo nuo 18 iki 48 metų, ir tuomet padarė išvadas. Pasirodo, dauguma moterų iš tiesų yra linkusios sekso metu skleisti garsus, tačiau nebūtinai per patį orgazmą. 66 proc. pareiškė, kad šaukia norėdamos greičiau išprovokuoti partnerio orgazmą, 87 proc. taip stengiasi palaikyti vyro savivertę. O savo pačių orgazmą dauguma moterų patiria anksčiau, dar nepradėjusios rėkti. Ir patiria jį tylėdamos.

REKLAMA
REKLAMA

Garsus signalas

Kaip pastebėjo mokslininkai, merginos yra linkusios pašūkauti tuo momentu, kai vyras ejakuliuoja – o tai tik patvirtina versiją dėl savivertės kėlimo. Ir tai puiki naujiena. O štai prastesnė naujiena ta, kad nemaža dalis respondenčių prisipažįsta: dažniausiai jos spygauja ir dejuoja iš nuobodulio (kad prasiblaškytų), nuovargio (kai Tu surengi ištvermės maratoną) ar skausmo (o čia jau visai blogai). Kita vertus, damos yra linkusios pasinaudoti „mokomuoju“ šauksmu – kad tuo pačiu užsimintų, nuo ko joms itin malonu. Susigaudyti, kurį būtent iš signalų Tau duoda mergina, panašu, teks pačiam, be išankstinių patarimų.

REKLAMA

Beždžioniškas ūkavimas

Žinoma, moterų šūksniai sekso metu (ir konkrečiai – orgazmo metu) – standartas, kurį įperša masinės informacijos priemonės. Tačiau kopuliacinės vokalizacijos ištakų reikėtų ieškoti ne tik tinklalapiuose „kaipjipamyleti.com“. Kol kas primatai nežiūri pornografinės produkcijos, bet juk irgi rėkauja. Pavyzdžiui, babuino patelės klyksmo intensyvumas priklauso nuo to, ar poravimasis sutampa su ovuliacijos periodu, ar ne. O makakos, visai kaip žmonės, inkščia, kad įaudrintų patiną ir paspartintų ejakuliacijos momentą. Na, bent jau taip mano mokslininkai, analizuojantys primatus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų