Darbuotojų susirinkimai yra neatskiriama verslo dalis, tačiau entrepreneur.com siūlo rauti su šaknimis kenksmingą požiūrį į šią praktiką.
Pirmiausia įvertinkite, ar susirinkimas nėra tik betikslis kas savaitę ar mėnesį kartojamas ritualas, kurio metu bendrovė patiria daugiau žalos nei naudos. Ar tikrai visi susirinkime esantys darbuotojai privalo dalyvauti?
Venkite susirinkimų, kurie tampa vieno ar kelių žmonių paskaitomis. Toks informacijos dalijimosi būdas yra vienas iš neveiksmingiausių. Skatinkite diskutuoti, siūlykite aptarti ir kritikuoti kiekvieną kolegų pasakytą idėją.
Rengiant susirinkimą reikėtų nenuolaidžiauti vėluojantiems. Darbuotojai gali sau leisti vėluoti tik į asmeninius susitikimus. Mandagiai, tačiau valdingai išgyvendinkite atsainų pavaldinių požiūrį.
Susirinkimuose didžiąją laiko dalį skirkite planams, o ne praeities nesėkmių analizei. Priešingu atveju rizikuojate demotyvuoti darbuotojus.
Daugelyje bendrovių susirinkimai vyksta produktyviausiu metu – ryte. Popietė arba darbo pabaiga yra geriausias metas tokio pobūdžio veiklai, nes darbuotojai jau bus atlikę svarbiausius darbus ir turės progą nukreipti mintis nuo kasdienės rutinos.
Susirinkimų produktyvumą neretai pražudo nyki aplinka. Tradiciškai darbuotojai susėda prie pailgo stalo ir nukreipę žvilgsnius į jo gale sėdintį oratorių klauso eilinio monologo. Pabandykite rengti susirinkimus vaikščiodami po parką, automobilių aikštelėje ar aplink biuro pastatą. Žmonės yra labiau linkę sakyti nemalonią tiesą, kai nereikia žiūrėti oponentui tiesiai į akis. Be to, darbuotojai turės progą pasimankštinti.
Pernelyg formalūs ir sausi susirinkimai kenkia kūrybiškumui. Interneto amžiuje galite praskaidrinti susirinkusiųjų nuotaiką paprasčiausiu „Youtube“ vaizdo klipu.
REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
TOLIAU SKAITYKITE
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą