• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ginčų metu žmonės dažniausiai labai įsikarščiuoja ir pasako dalykus, kurių paprastai niekuomet nepasakytų. Nors poroje ginčai neišvengiami, net jų metu reiktų galvoti, ką sakote. Juk netyčia išsprūdusi frazė gali padaryti žalos, kurią reiks labai ilgai taisyti.

REKLAMA
REKLAMA

Noriu skirtis!

Įsikarščiavus pasakyti, kad norite skirtis, nėra jau toks nekaltas dalykas. Nors galbūt iš tikrųjų to ir neturėjote galvoje, tokį pareiškimą gali būti sudėtinga atsiimti – ir nesvarbu, kiek kartų atsiprašysite, ar prisiekinėsite, jog apie tai iš tikrųjų nemąstėte. Aš nesu įsiutusi

REKLAMA

Tai kodėl tuomet vartote akis, daužote durimis ir į partnerio klausimus atsakote tik sumurmėdama vos vieną žodį? Tai, jog nebenorite širsti, dar nereiškia, kad jau nustojote tai daryti. Pasakius teisybę emocijos rimsta kur kas greičiau.

Tu visai kaip tavo tėvas!

Greičiausiai jūs tai sakote ne todėl, kad norite jį pagirti… Sakote tai tam, kad jį iskaudintumėte ir tai žinote. Tai labai netikęs ėjimas net dėl poros priežasčių: pirmiausiai jūs jo jau nebematote kaip atskiros ir nepriklausomos asmenybės; antra, jis greičiausiai ims gintis ir net gali parodyti priešišką nusiteikimą.

REKLAMA
REKLAMA

Tu toks bailys!

Šie žodžiai gali lengvai iššaukti tokią pat priešišką reakciją kaip ir negatyvus lyginimas su kažkuo kitu. Pasak mokslininkų, tokiu atveju jūs vėlgi parodote, kad to žmogaus nebematote kaip asmenybės.

Pažiūrėk, dabar vaikas taip pat nusiminęs

Kai vaikas pradeda rėkti, atrodo, kad svarbiausia rasti ką apkaltinti. Pasak specialistų, kaltės partneriui suversti nereikėtų, nes vaiką greičiausiai pabudino ginčas, kuriame dalyvaujate abu. Taigi, kaltė taip pat atitenka abiems.

Laukite tęsinio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų