Trečiadienį į paskutinę B grupės kovą stojo Kinijos (0/3) ir Puerto Riko (2/1) krepšininkai. Užstrigusius Kinijos krepšininkus 107:89 pranokusi Puerto Riko rinktinė išsikovojo vietą kitame etape.

11

Nors sėkmingiau kėlinį pradėjo Puerto Rikas, tačiau Kinija stengėsi vytis ir prabėgus trims minutėms komandas skyrė tik vienas taškas (7:8). Nepaisant to, greitų atakų pažėrę Puerto Riko krepšininkai netruko susikrauti solidesnės persvaros likus kiek mažiau nei pusei kėlinio (7:16).

Pirmojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė 7 taškai (16:23).

Jau per pirmąsias dvi antro kėlinio minutes Puerto Rikas buvusią persvarą padidino iki dviženklės ir komandas skyrė 14 taškų (16:30). Nepaisant to, po laiku paimtos minutės pertraukėlės du tolimus tritaškius pataikę kinai priartėjo ir atotrūkį sumažino iki vienaženklio skaičiaus (29:36).

Antrąjį kėlinį Puerto Riko krepšininkai laikė savo rankose ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 37:52.

Trečiąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo Kinijos krepšininkai, tačiau persvara prabėgus keturioms ketvirčio minutėms dar išliko didelė (48:64). Po trijų kėlinių rezultatas buvo 69:78 Puerto Riko naudai.

Lemiamame ketvirtyje Kinija prie varžovų buvo priartėjusi per 10 taškų, tačiau Puerto Rikas ir toliau neapleido lyderių pozicijos  ir prabėgus beveik keturioms minutėms, po Ismaelio Romero dėjimo skirtumas buvo 15 taškų (73:88).

Likus porai minučių iki rungtynių pabaigos Puerto Rikas priekyje buvo jau 23 taškais.

Kinijos rinktinė: Rui Zhao 16, Jiwei Zhao 14 (4/9 trit., 5 rez. perd.), Mingxuanas Hu 12 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Hao Fu 11 (4 atk. kam.), Li Kaieras 9, Zhou Qi 8 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Pengas Zhou 5.

Puerto Riko rinktinė: Tremontas Watersas 22 (4/8 trit., 6 rez. perd.), Ismaelas Romero 18 (7/9 dvit., 10 atk. kam.), Christopheras Ortizas 13, George Condittas 12 (6 atk. kam.), Jordanas Howardas 11 (5 rez. perd.), Stephenas Thompsonas 11, Johnas Hollandas 9 (4 atk. kam.).

Primename, kad Kinija pirmame grupių etapo mače 63:105 nusileido serbams, o antrame nepasipriešino ir Pietų Sudano krepšininkams (69:89).

Puerto Riko rinktinė pirmose grupių rungtynėse susitvarkė su Pietų Sudanu (101:96), o antrose 77:94 nusileido Serbijos rinktinei.