Už K.Pūko registruotą nutarimo projektą, kad komisijos darbas būtų pratęstas iki birželio 1 dienos, ketvirtadienį balsavo 12 Seimo narių, 61 buvo prieš, 13 susilaikė. Už tai, kad komisijos darbas būtų pratęstas, balsavo „Tvarkos ir teisingumo“ bei Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų akcijos parlamentarai, po vieną socialdemokratų, „valstiečių“, Mišrios grupės atstovą. Visi kiti buvo prieš ir susilaikė.
K.Pūkas tvirtino komisijos darbą pratęsti prašantis, nes „specialioji komisija savo veiklą vykdo ne kaip nešališkas arbitras, o kaip suinteresuotas organas kuo greičiau mane pašalinti iš Seimo ir įvykdyti apkaltą“.
„Man, mano gynėjams komisijos darbo metu neleidžiama naudotis mano gynybinėmis teisėmis ir dalyvauti posėdžiuose, susipažinti su visa surinkta medžiaga, neleidžiama pasisakyti man ir mano advokatams, pažeidžiami pagrindiniai teisės imperatyvai į gynybą. Į prašymus, kuriuos užregistravęs esu ne vieną, nereaguojama“, – tvirtino K.Pūkas.
Seimo Etikos ir procedūrų komisijos narė liberalė Viktorija Čmilytė-Nielsen pažymėjo, kad prašyti pratęsti darbo laiką gali tik specialioji komisija, o leidus tai padaryti asmens, kurio atžvilgiu atliekamas tyrimas, prašymu būtų sukurtas blogas precedentas.