79 metų vyras, dar vadinamas „Monsieur Pingouin“ (ponu Pingvinu), prieš eidamas pasivaikščioti po Schaerbeką apsivelka savo mėgstamą juodai baltą pingvino kostiumą.
Ponas Pingvinas (nuotr. SCANPIX)
A. Davidas yra taip įsijautęs į pingvino vaidmenį, kad net nori būti palaidotas Antarktidoje, vilkintis pingvino kostiumą, pingvinais papuoštame karste. Jis teigia, kad jo „didžiausia svajonė būti palaidotu giliame vandenyne, ten, kur gyvena pingvinai“.
Pensininko požiūris į gyvenimą pasikeitė 1968 m. gegužę, kai autoavarijoje susižalojo vieną klubą. Po jos jis ėmė šlubuoti, o kolegos jį praminė ponu Pingvinu.
Ponas Pingvinas (nuotr. SCANPIX)
Po šio įvykio A. Davidas pradėjo domėtis pingvinais ir rinkti viską, kas su jais susiję. Jo susižavėjimas augo kaip „ant mielių“, kol galų gale savo namuose jis įkūrė muziejų, kur eksponavo apie 3 500 daiktų, susijusių su pingvinais.
Tačiau jo žmona nebuvo sužavėta įspūdingąja kolekcija ir kai vyriškis pareiškė norintis pasikeisti pavardę į ponas Pingvinas, ji pirštu parodė jam ir jo kolekcijai duris.
Ponas Pingvinas (nuotr. SCANPIX)
Vėliau A. Davidas savo pingvinų kolekciją, kurioje buvo eksponatų pradedant pingvinų tualetiniu popieriumi ir baigiant puodeliais ir žaislais, paaukojo vietinei futbolo komandai, kad ši susirinktų pinigų.
Vyriškis taip pat buvo daugybės pramoginių laidų svečias, o 1992 m. jam buvo suteiktos išskirtinės svečio teisės ir pakvietimas į „Batmano sugrįžimo“ premjerą Amsterdame.
Ponas Pingvinas (nuotr. SCANPIX)
Nors televizijoje A. Davidas pasirodo vis rečiau, jį visada galite sutikti Briuselio rajono Schaerbeko gatvėse, kur vietiniai gyventojai sveikinasi su juo sakydami: „Kaip jūs šiandien gyvenate, Monsieur Pingouin?“
Nors ir būdamas pingvinu, Alfredas retkarčiais dar pasimėgauja raudono vyno taure, kurią turi paimti abiem rankomis.
Ponas Pingvinas (nuotr. SCANPIX)