Jei nusprendėte šiek tiek pakoreguoti savo mylimojo stilių, veikite atsargiai, kad nesulauktumėte pasipriešinimo.
Vyro reakcija į naujus pirkinius dažniausiai pereina tris stadijas: iš pradžių susinervinus: „Kodėl tu man tai nupirkai?!“, praėjus keletui mėnesių, išdidžiai: „Tai man nupirko mano draugė/žmona!“, praėjus keleriems metams, pasitikinčiu tonu: „Tai aš pats nusipirkau!“.
Nuo ko pradėti?
Žinoma, moterišką madą mes suprantame kaip niekas kitas. Vyrišką taip pat. Vis dėlto, prieš ruošdamosi į parduotuvę medžioti naujų drabužių mylimajam, pavartykite vyrų mados žurnalus, pažiūrėkite, kas madinga šį sezoną. Nebūtina kopijuoti žurnalo paveikslėlių, tiesiog nuspręskite, koks mylimojo aprangos stilius jums būtų priimtiniausias. Tik nesistenkite jam primesti tam tikro žurnale rasto įvaizdžio - juk vyras vis dėlto ne lėlė, ir paskutinį žodį turi tarti jis. Net jeigu atnaujinti savo vyriškio išvaizdos nepavyks, neišgyvenkite. Prisiminkite Billą Gates‘ą. Nors jis nėra stiliaus ikona, vis tiek visas pasaulis juo žavisi.
Neskubėkite
Kai išsiaiškinote, kokios tendencijos šį sezoną vyrauja vyriškame garderobe, belieka sužinoti, ar tai jūsų Jonui, Mindaugui ar tiesiog Misteriui Tobulybei yra priimtina. Pasiūlykite jam kartu pasivaikščioti po parduotuves. Jei jūsų mylimasis tam prieštarauja visais įmanomais būdais - geriau prie pokalbio šia tema grįžti po keleto mėnesių, kitaip galite sulaukti jo nepalankumo. Geriau veikti palaipsniui: atnaujinkite vyro garderobą pamažu. Pirkite jam smulkmenas: kojines, kaklaraištį, apatinį trikotažą.
Kartais būna ir atvirkščiai - vyras pats paprašo pagalbos. Tuomet iš pradžių atidžiai peržiūrėkite jo garderobą. Pašalinkite iš jo drabužių spintos senus, nunešiotus, seniai nebemadingus daiktus: suplyšusius šortus, megztinį su elniukais ir panašiai. Suprantama, kad atsisveikinti su šiuo šlamštu jam bus sunku, jokiu būdu neprasitarkite, kad visus tuos drabužius reikia išmesti - tiesiog sudėkite juos į maišą ir išvežkite į sodybą/pas jo mamą ar padėkite ant viršutinės spintos lentynos. Leiskite vyrui suprasti, kad jis bet kada gali susirasti savo senus marškinius.
Paskui reikia aptarti, koks stilius jam patinka, koks įvaizdis būtų priimtiniausias. Galima apgalvoti, kaip būtų galima rengtis laisvalaikiu, o kaip darbe.
Parduotuvėse galima paprašyti pardavėjų-konsultantų pagalbos, jie patars, kaip rasti tinkamus stilistinius sprendimus.
Iš pradžių galima nupirkti vieną gerą kostiumą, du marškinius ir du kaklaraiščius. Štai ir variantas darbui. Rinkdamos kasdieninius drabužius, nupirkite gerus džinsus, futbolo marškinėlius, lengvą megztinį, batus ar sportinius batelius. Ir nepamirškite, kad būtent detalės užbaigia įvaizdį. Diržas, kojinės, avalynė turi būti geriausios kokybės.
Jums šioje situacijoje svarbiausia - subtilumas ir kantrybė. Jei nebijote galimų sunkumų, drąsiai leiskitės į parduotuvę su mylimuoju už parankės. Tačiau galbūt kartais verta nekreipti dėmesio į tokią smulkmeną kaip drabužiai vardan šeimyninės laimės ir ramybės.
Šaltinis: „Tata“