Per petį
"Moteris, kuri rankine nesinaudoja tam, kad pridengtų priekinę savo kūno dalį, paprastai labai pasitiki savimi, kadangi tokiu būdu jos saulės rezginys yra atviras.
Kai rankinę nešiojate per petį, perteikiate žinutę, kad nejaučiate poreikio už nieko slėptis. Tai taip pat labai praktiška – rankinė netrukdo judėti, abi rankos paliekamos laisvos“, – sako India Ford, kūno kalbos ekspertė ir „TalkBodyLanguage“ įkūrėja.
„Jei rankinę laikote stipriai suspaudę ir ją traukiate, tai greičiausiai reiškia baimę, menką pasitikėjimą savimi arba nerimavimą, kad iš jūsų pavogs rankinę“, – sako Patti Wood.
Per petį – rankinė kūno priekyje
Šis rankinės nešiojimo stilius dažnai reiškia atsargią asmenybę, santūrų ir drovų žmogų, sako kūno kalbos ekspertė dr. Kathlyna Hendricks.
Per petį – rankinė kūno užnugaryje
„Tai miesto kovotoja, turinti aiškų tikslą. Rankinė atsitiktinai atspindi jos nepriklausomą įvaizdį, nerūpestingai permesta per petį dėl jos funkcionalumo“, – sako dr. K. Hendricks.
Po alkūne
Pasak P. Wood, rankinė po alkūne simbolizuoja galią. „Rankinę dėvite taip, lyg ji būtų garbės medalis ar apdovanojimas. Jaučiatės esanti geresnė už kitus“, – sako ji.
Tabaluojanti rankinė
„Ne tik tai nėra praktiškas būdas nešioti rankinę, bet taip perteikia jūsų nepasitikėjimą savimi. Kūno priekyje tabaluojanti rankinė veikia kaip barjeras tarp jūsų ir išorinio pasaulio, o rankos laikymas priešais kūną taip pat signalizuoja abejones savo sugebėjimais“, – sako I. Ford.