• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dažna moteris bijo daug ko... Tačiau tikriausiai nesuklysime sakydamos, kad labiausiai jos bijo pasenti. Biologinis laikrodis tiksi ir jo taip paprastai nesustabdysi. Vienos moterys bijo, kad senatvėje liks vienišos ir ligotos, o kitos – kad bus negražios ir nelaimingos.

REKLAMA
REKLAMA

Su senatvės baimės šešėliu moterys kovoja įvairiai. Galima jas padalinti į dvi grupes. Vienoms moterims kiekvienos naujos raukšlelės atsiradimas prilysta tragedijai ir jos paaukoja daug pinigų, laiko kad kuo ilgiau išsaugotų veido skaistumą ir kūno linijas. Jos nevengia pasitelkti nei botulio injekcijų, nei chirurginių korekcijų. Tuo tarpu kitos moterys mano, kad senti yra natūralu ir nesiruošia priešintis šiam procesui.

REKLAMA

Kaip būtų galima įveikti veido raukšlių, sudribusios odos ir nereikalingų kilogramų baimę? Patariame:



  • Pirmiausia, reiktų pačiai laiku susigriebti ir save įtikinti, kad visada galima pristabdyti senėjimo procesą pačiais paprasčiausiais būdais - sportas, dieta, grožio salonas. Be to dar mūsų senoliai sakydavo, kad mylimos moters veidas niekada nesensta. Jūsų antroji pusė visada matys jūsų rausvas lūpas, lygią odą, žvitrias akis, nebent jis myli jus tik todėl, kad jūsų didelė krūtinė arba seksualus užpakaliukas.

    REKLAMA
    REKLAMA




  • Taigi fiziologinio kūno senėjimo greitis sąlygojamas tokių faktorių, kaip maistas, sportavimas, fizinis aktyvumas. O fiziškai aktyvūs žmonės nesusensta taip greitai, kaip tie, kurie visiškai nesportuoja. Jei tinkamai atliksite pratimus, jūs galite padidinti savo raumenų masę netgi būdama šešiasdešimties ar vyresnė. Tad judėkite ir sportuokite.

    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA




  • Dar vienas dalykas, ko bijome – ligos. Osteoporozė, hipertonija, menopauzė ir kiti negalavimai gresia daugeliui brandaus amžiaus moterų. Tad, jeigu bijote ligų – pradėkite atidžiau rūpintis savo sveikata jau dabar. Stenkitės atsikratyti žalingų įpročių, sportuokite, taisyklingai maitinkitės ir gerai išsimiegokite. Miegas yra labai svarbus, nes miegant išsiskiria melatoninas, kuris vadinamas jaunystės hormonu. Būtent jis lėtina senėjimą, stimuliuoja seksualumą ir reguliuoja visą endokrininę sistemą.

    REKLAMA




  • Su senatvės baime taip pat susijusi baimė likti vienai ir niekam nereikalingai. Pirmiausia reiktų negalvoti, kad liksite viena. Ar dabar yra tokia dingstis taip galvoti? Juk jus tikriausiai supa puikūs ir geri draugai. Kad senatvėje nebūtumėte bambeklė, jau dabar mokykitės išmokti nedejuoti, nekritikuoti ir nemokyti kitų.



  • Prisiminkite, kad senatvė – tai sielos būsena, o ne pase įrašytas amžius. Vieni pradeda save laikyti senais jau nuo 40 metų, o kiti jaučiasi jauni ir sulaukę 80-ties. Nusistatykite savo požiūrį į senatvę. Juk pagyvenęs žmogus nebūtinai turi būti ligotas, vienišas, niūrus ir nelaimingas. Užsimerkite ir įsivaizduokite save po keliasdešimties metų tokią, kokią norėtumėte matyti: linksmą, aktyvią, komunikabilią ir tt... O juk visa tai įmanoma.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų