Pakuojame dovanas
Labai svarbu, nupirkus dovaną, ją deramai supakuoti. Priklausomai nuo dovanos dydžio ir pobūdžio, dovaną galite pakuoti į dovanų maišelį arba į dėžę su kaspinu. Žmogus, kuriam įteiksite dovaną, turi suprasti, kad jūs stengėtės, galvojote apie jį ir norėjote jam įtikti. Prieš pakuodami, būtinai pagalvokite apie spalvas. Jei žmogui, kuriam dovanojate, patinka raudona – tai dovaną perriškite raudonu kaspinu, jei geltona – geltonu.
Renkame dovanas
Išrinkti dovaną – rimtas darbas. Yra žmonių, kurie mano, jog visai nesvarbu ką dovanoti, svarbiausia – dėmesys. Tačiau taip tikrai nėra. Sutikite, juk jums jau seniai pabodo gauti dovanų Kalėdoms tą pačią skulptūrėlę arba puodelį. Tad kodėl turite skriausti brangius žmones ir dovanoti jiems tokius niekučius? Pasivaikščiokite kelias dienas po parduotuves, apmąstykite ką paskutinio susitikimo metu draugė sakė norinti įsigyti, įdėmiai apžiūrėkite prekes vitrinose ir pirkite tik tada, kai suprasite, kad kaip tik ši dovana puikiai atspindi draugės charakterį, būdą ar pomėgius.
Dovanojame dovanas
Išrinkti dovaną – svarbu. Supakuoti dovaną – svarbiau. Įteikti dovaną – svarbiausia! Jei dovaną įteiksite paskubomis, ištarsite pabodusius: „Laimingų Naujųjų metų“ – nieko gero nelaukite. Toks įteikimas nieko nesudomins, tačiau jei įteikdama dovana prisiminsite pačias gražiausias kartu praleistas akimirkas, į kalbą įterpsite vieną-kitą juokelį – pasisekimas karantuotas. Juk dovanų dėžutėje gali būti ir menka smulkmenėlė, tačiau jei sugebėsi pateikti ir pristatyti ją ypač originaliai – smulkmenėlė virs vakaro pažiba! Norite ekstra patarimo? Prašom! Didelis trintukas. Kokia mintis? Ištrinti klaidas, kurios kažkada vos nesugriovė jūsų draugystės. Smagu, taip?