Taip pat įvairūs prekiniai ženklai siūlo užsisakyti naujienlaiškius, kuriuos gavus į asmeninę elektroninio pašto dėžutę, dažnai taikomi specialūs pasiūlymai. Jeigu iki šiol galvojote, jog didesnių pirkinių kaip baldų ar stambios buitinės technikos įsigijimas internetu gali kelti rūpesčių ar nėra sklandus procesas – klystate, kadangi daugelis elektroninių parduotuvių ne tik taiko stambių gabaritų pirkinių pristatymo į namus paslaugą, bet taip pat suteikia galimybę pamatyti, kaip atrodo prekė bei susipažinti su jos techninėmis savybėmis. Jeigu šiuo metu planuojate būtinų įsigyti didesnių pirkinių sąrašą, atkreipkite dėmesį, ar jūsų biudžeto pakanka visiems pirkiniams apmokėti. Jeigu manote, kad santaupų galite pritrūkti – šioje svetainėje pateikiama daugiau informacijos apie didesnių pirkinių finansavimą internetu.
Perkant didesnius pirkinius internetu, ypač svarbu atkreipti dėmesį į keletą aspektų. Pirmas jų – internetinės parduotuvės patikimumas. Griežtai nerekomenduojama pirkti iš nepatikimų svetainių, nes pastaruoju atveju galite susidurti su pardavėjais, kurie tinklapyje nurodytų prekių net neturi ir tokiu būdu tik pasisavina jūsų pinigus. Tačiau kaip atpažinti, ar tinklapis yra patikimas? Visame pasaulyje žinomi prekiniai ženklai turi neabejotinai saugias ir patikimas internetines parduotuves, kurias nesunku atpažinti. Patikimos internetinės parduotuvės tinklapyje galite surasti įmonės pavadinimą, rekvizitus, tokiu būdu patikrinti, ar įmonė iš tiesų yra egzistuojanti. Taip pat tinklapyje pateikiami kontaktiniai duomenys, kuriais visuomet galima susisiekti, turint bet kokių klausimų apie prekes ar jų pristatymo būdus, terminus. Suklusti verta tuomet, jeigu internetinėje parduotuvėje yra pateikiamos itin mažos prekių kainos, kokių rinkoje, atrodytų, negali būti.
Dar vienas svarbus patarimas, prieš perkant didesnius pirkinius internetu ir norint įsitikinti tinklapio patikimumu - paieškoti, ar ši parduotuvė turi socialinių tinklų paskyras, klientų įvertinimus įvairiuose forumuose, portaluose ir panašiose vietose internete. Pastebima, jog nepatikimoms elektroninėms parduotuvėms būdinga neturėti kontaktinės informacijos, kuria klientas gali susisiekti su pardavėju. Jeigu nėra pateikiama elektroninio pašto adreso, telefono numerio, adreso, o tik forma, kurią, neva užpildžius, turite sulaukti atsakymo į užduotą klausimą, tai signalizuoja apie netikrą ir nepatikimą elektroninę parduotuvę. Taip pat patikimas parduotuves svetainėje žymi saugaus atsiskaitymo ženklinimai. Tai gali būti tam tikrų mokėjimus priimančių sistemų logotipai, saugumo skydeliai.
Pasak specialistų, didesnių ir brangiau kainuojančių pirkinių įsigijimas internetu visuomet turi būti atsakingas procesas, o esant dvejonėms, geriau nerizikuoti. Didžioji dalis patikimų elektroninių parduotuvių taiko paslaugą už prekes apmokėti jums patogiausiu būdu. Tai reiškia, jog nebūtina iškart, nuotoliniu būdu sumokėti už norimas įsigyti prekes. Jums pristačius pirkinius, galimas tiesioginis atsiskaitymas kurjeriui. Šis pasirinkimas yra mažiausiai pavojingas dvejojantiems dėl parduotuvės patikimumo, o jeigu jūsų atrastoje svetainėje yra prašoma už pirkinius atsiskaityti ne banko pavedimu, o įvedus savo sąskaitos numerį – būkite budrūs ir to nedarykite, kadangi turite įrodymą, jog susidūrėte su nepatikimais ir apgauti siekiančiais „pardavėjais“.