Į savo „Twitter“ paskyrą įkėlusi ant piršto esančio žiedo nuotrauką, ji rašė: „Įsivaizduokite, kad jums pagaliau pasipiršo, tačiau sulaukėte tik tokio žiedo.“
Socialinių tinklų vartotojai priekaištavo moteriai, o kai kurie jų netgi išvadino ją nedėkinga ir paviršutiniška asmenybe.
„Žiedo dydis nenusako ar tas žmogus doras, ištikimas, mylintis, ar sugebės pasirūpinti šeima. Žiedas gali būti pataisytas, o paviršutiniškumas – ne“, - teigė komentatorė Nikki.
„Pasipiršus mano vyrui, jokio žiedo negavau. Mudu neturėjome pinigų. Po sunkių du metus trukusių darbų, mudu sugebėjome užsidirbti mano svajonių žiedui“, - pridūrė kita.
„Jei tau labiau rūpi žiedo dydis, o ne jį įteikęs žmogus, padaryčiau jam paslaugą ir tekėti nesutikčiau. Jis vertas geresnės“, - sakė Lea.
Nors didžiąją dalį komentarų paliko moterys, ši nuotrauka patraukė ir kelių vyriškos lyties atstovų dėmesį. Jie teigė, kad ne žiedo dydyje slepiasi problema.
„Mano draugė pati išsirinko sužadėtuvių žiedą. Jis gerokai mažesnis už šį“, - rašė Chrisas. „Žiedo dydis turėtų rūpėti mažiausiai.“
Kita vartotoja Kayla pasisakė apie tai, kaip turėtų jaustis žmogus, paprašęs mylimos moters rankos, vėliau internete sužinojęs, kad jai nepatiko žiedo dydis.
„Įsivaizduokite, kad žmogus sukaupė visą drąsą, prašydamas savo svajonių merginos rankos, o ji, nepatenkinta žiedu, apie tai paskelbia visam „Twitter“ tinklui“, - sakė ji.
Viena moteris pasidalino paprasto žiedo su nedideliu deimantu nuotrauka ir pridūrė: „Žiedas, kurį mano tėtis įteikė mano mamai, nes jis tiesiog norėjo ją vesti.“
Kita internautė Vanessa parodė, savo žiedą, kuris, pasak moters, nebuvo toks svarbus, kaip pati santuoka.
„Žiedas, kurį gavau prieš metus. Man jis patinka, taip pat kaip ir mano santuoka. Daiktai negali atspindėti tavo santykių, o jei taip yra, šie santykiai netikri“, - teigė ji.
„Tai žiedas, kuriuo mano rankos paprašė sužadėtinis. Man nerūpėjo jo paprastumas, nes aš be galo norėjau už jo tekėti“, - sentimentalia nuotrauka pasidalino moteris.