Kaip pranešė muziejus, devyniems patinėliams ir tiek pat patelių buvo suteikti Funčo, Šlebės, Skepetos, Kepsio, Bamblio, Bacės, Studos, Putros, Ciunio, Kapsės, Skrunkio, Livaro, Pieskutės, Šešupės, Šližiko, Kaniuko, Sūduvio ir Abazėlio vardai.
Išmoningi ir labiausiai tinkantys vardai buvo renkami kartu su Suvalkijos etnografinio regiono centru
Tarmiški vardai turi savo reikšmes, pavyzdžiui, Pieskutė yra smėlis, Kaniukė – bidonėlis, metalinis indas pienui laikyti, Abazėlis – mažos, tvirtos rogutės, ant kurių uždedamas vežamo rąsto laibgalis.
Vienas iš ruoniukų pavadintas Sūduviu, nes istoriškai Suvalkijos regionas buvo Sūduvos žemės dalimi, o Lietuvos jūrų muziejui priklauso laivas-muziejus M52 „Sūduvis“.
Vardai buvo renkami nuo pat vasario, kai naujajame Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centre dar nebuvo nei vieno globotinio. Iš viso sulaukta net 150 vardų pasiūlymų.
Pirmasis ruoniukas į muziejų buvo atvežtas simbolinę Lietuvai dieną – Kovo 11-ąją.
Iš viso centrą pasiekė 22 ruoniukai. Trys iš jų neišgyveno, dar vienas, jau paaugęs Baltijos pilkųjų ruonių jauniklis, į centrą atkeliavo šį trečiadienį, tačiau jam dėl sunkiai prognozuojamos sveikatos būklės vardas nebuvo renkamas.
Kasmet išgelbėtiems ruoniukams suteikiami vis iš kito Lietuvos etnografinio regiono kilę vardai ar jais verčiami tarmiški žodžiai.