Penkioliktą pergalę 24-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į trečiąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo Toronto „Raptors“ (15/9) klubas, kurio gretose dėl traumos nerungtyniauja Jonas Valančiūnas.

Penktadienį namuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Toronto krepšininkai 90:83 (24:17, 25:14, 21:29, 20:23) privertė pasiduoti tryliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Milvokio „Bucks“ (9 pergalės ir 15 pralaimėjimų) komandą.

27 taškais prie trečiosios iš eilės arenos šeimininkų pergalės prisidėjo DeMaras DeRozanas, 13 – Cory'is Josephas, po 12 – Luisas Scola (8 atk. kam.) ir Kyle'as Lowry'is (5 rezult. perd.), 8 – Patrickas Pattersonas.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Khrisas Middletonas (26 tšk.), Giannis Antetokounmpo (15 tšk.), Gregas Monroe (13 tšk.), Jabari Parkeris (10 tšk.) bei O.J. Mayo (9 taškai).

Kitų penktadienio NBA lygos reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Indianos „Pacers“ - Majamio „Heat“ 96:83 Orlando „Magic“ - Klivlando „Cavaliers“ 76:111 Filadelfijos „76ers“ - Detroito „Pistons“ 95:107 Bostono „Celtics“ - „Golden State Warriors“ 119:124 (po 2 pratęsimų) Memfio „Grizzlies“ - Šarlotės „Hornets“ 99:123 Naujojo Orleano „Pelicans“ - Vašingtono „Wizards“ 107:105 Denverio „Nuggets“ - Minesotos „Timberwolves“ 111:108 (po pratęsimo) Jutos „Jazz“ - Oklahomos „Thunder“ 90:94 San Antonijaus „Spurs“ - Los Andželo „Lakers“ 109:87 Finikso „Suns“ - Portlando „Trail Blazers“ 96:106