Antrąją nesėkmę NBA lygoje patyrė Naujojo Orleano  (0/2) komanda, kurios marškinėlius vilki Jonas Valančiūnas.

Lietuvio ekipa išvykoje 112:128 (17:28, 30:37, 28:27, 37:36) nepasipriešino Čikagos „Bulls“ (2/0) krepšininkams.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 33 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (8/11 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 kartus pažeidė taisykles.

Čikagos klubas dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (14:28).

Antrajame ketvirtyje „Pelicans“ gynėjai niekaip nerado priešnuodžių puolime įsisiautėjusiam „Bulls“ vedliui Zachui LeVine'ui, kuris pelnė net 13 savo komandos taškų paeiliui, o viso ketvirčio metu jų surinko net 18-ka.

Įspūdingai puolime rungtyniavusio Z. LaVine'o žaidimo epizodai:

Bėgant laikui jis tik augo ir trečiojo ketvirčio pradžioje pasiekė 20 taškų ribą (47:67). Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai įjungė dar aukštesnę pavarą, ko rezultatu tapo skirtumas išaugęs jau net iki 30 taškų (77:107).

Per likusį laiką svečiai iš Naujojo Orleano kiek apmažino deficitą, tačiau pagrindinio fakto nepakeitė – pergale džiaugėsi Čikagos klubas – 112:128.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (8/17 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Devonte‘ Grahamas 21 (6/11 trit.), Jonas Valančiūnas 18 (8 atk. kam.), Nickelas Alexanderis-Walkeris 15 (4 per. kam.), Jaxsonas Hayesas 9.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 32 (5/10 dvit., 6/9 trit., 4/5 baud., 6 kld.), DeMaras DeRozanas 26 (8/9 baud.), LonzoBallas 17 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Nikola Vučevičius (4 per. kam.) ir Javonte Greenas po 10, Alexas Caruso 9.