Jono Valančiūno atstovaujamas Vašingtono „Wizards“ pasirengimo sezonui cikle lieka be pergalių. Šįsyk lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 94:117 (22:19, 17:35, 20:32, 35:31) pralaimėjo Niujorko „Knicks“ .

JV aikštėje praleido 18 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė tris klaidas ir penkis kartus prasižengė.

Pirmasis kėlinys „Wizards“ nieko blogo nežadėjo, kai po jo jie dar pirmavo 22:19. Bet šeimininkai tada surengė spurtą ir po labai sėkmingo antrojo kėlinio perėmė iniciatyvą (44:39).

Vėliau skirtumas tik augo ir netrukus tapo triuškinantis (88:59). Tuomet nugalėto klausimas jau buvo išspręstas.

Nugalėtojams Karlas Anthony-Townsas surinko 25 taškus, Jalenas Brunsonas įmetė 23.

„Wizards“ gretose Corey Kispertas ir Kyshawnas George'as pelnė po 14 taškų.

„Wizards“ komanda kitas draugiškas rungtynes spalio 12 dieną žais prieš Toronto „Raptors“.

„Knicks“: Karl-Anthony Townsas 25 (6/13 dvit., 1/7 trit., 12 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 23 (5/6 dvit., 2/4 trit.), Mikalas Bridgesas 16 (5/7 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam.), Tyleris Kolekas 15 (5/6 dvit., 1/4 trit., 5 rez. perd.), Cameronas Payne 14 (1/6 dvit., 4/6 trit., 4 rez. perd.), Arielas Hukporti 7 (4 atk. kam.), Landry Shametas 6.

„Wizards“: Corey Kispertas (2/5 trit.) ir Kyshawnas George (4 atk. kam.) po 14, Alexandre Sarras 12 (3/8 dvit., 2/6 trit., 9 atk. kam.), Jordanas Poole 10 (3/6 dvit., 1/7 trit., 4 rez. perd., 5 kld.), Patrickas Baldwinas 8... Jonas Valančiūnas (4 atk. kam.) po 4.