Vaizdo įrašu, kuriame dainuoja Lietuvos eurovizinę dainą, Kotaro Hisada pasidalijo savo „Instagrame“.
„Japonijos pietinėje saloje „Luktelk“ dainuojantis japonas“, – prie video prirašė jis.
Ši dainos versija susilaukė daug reakcijų. Virš 1500 žmonių paspaudė „patinka“, o iš viso vaizdo įrašas peržiūrėtas virš 20 tūkst. kartų.
Komentaruose žmonės gyrė Kotaro ir kai kurie net teigė, kad skamba geriau už originalą.
Šiemet, gegužės mėnesį, didysis dainų konkursas „Eurovizija“ gerbėjus nukels į Švedijos miestą Malmę. Iki didžiojo dainų konkurso likus vos mėnesiui, lažybininkai įnirtingai spėlioja, kam konkurse nusišypsos sėkmė. Nors anksčiau Lietuvos atstovui Silvestrui Belt buvo prognozuota 13 vieta, šįkart jis lentelėje užkopė aukščiau.
Portalo eurovisionworld.com duomenimis, pirmosios vietos didžiąjame dainų konkurse jau prognozuojamos Šveicarijai, Kroatijai ir Italijai.
Paaiškėjo, kokia vieta prognozuojama Lietuvai
Pranešama, kad šiuo metu daugiausia simpatijų pelnė ir laimėti daug potencialo turi Šveicarijos atstovas Nemo su daina „The Code“.
Nemo apibūdinama kaip daina, kurioje aprašoma jų patirtis susitaikyti su savo seksualine orientacija, ją parašė Nemo ir dar trys dainų autoriai.
Antroji vieta prognozuojama Kroatijos atstovui. Šalai atstovauja Marko Purišić, geriau žinomas kaip „Baby Lasagna“ su daina „Rim Tim Tagi Dim“.
Atlikėjas ją parašė kaip humoristinę dainą apie jaunų kroatų ekonominę emigraciją.
Trečioji vieta prognozuojama Italijos atstovei Angelinai Mango su daina „La noia“.
Šia daina Angelina Mango laimėjo 2024-ųjų „Sanremo muzikos festivalį“ - 74-ąjį kartą vykstantį Italijos muzikos festivalį, kuris taip pat yra ir „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvių atranka.
Daina taip pat buvo pripažinta „Giancarlo Bigazzi“ apdovanojimu už geriausią muzikinę kompoziciją.
„La noia“ pasiekė ketvirtą vietą Italijos singlų tope ir jos buvo parduota daugiau nei 100 000 vienetų.
Daina taip pat pateko į Šveicarijos, San Marino ir Kroatijos topus.
Ketvirtąją vietą lentelėje kol kas užima Ukrainos atstovės Alyona Alyona ir Jerry Heil su daina „Teresa & Maria“.
Šią dainą, kurią pačios apibūdina kaip Romos katalikų šventosios Motinos Teresės ir Mergelės Marijos įkvėptą dainą apie viltį, parašė Alyona, Heil, Anton Chilibi ir Ivan Klymenko.
Alyona Alyona sulaukė pripažinimo dėl savo repo, be to, yra dirbusi kartu su kitais Ukrainos „Eurovizijos“ nugalėtojais – Jamala ir „Kalush Orchestra“.
Jerry Heil anksčiau jau du kartus dalyvavo Ukrainos „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje.
Lietuvos atstovas Silvestr Belt pakilo iš 13-os vietos ir jam šiuo metu prognozuojama 12-oji vieta.
2018-aisiais jaunas vyras pasirodė TV3 televizijos projekte „X faktorius“.
Tąkart nuo 4-erių dainuojantis Silvestras sėkmingai pateko į kitą etapą.
Kaip vaikinas tikino, tėvai jį dar visai mažą nuvedė į muzikos mokyklą, tad nuo tada jis ir muzika tapo neišskiriami.
Paklaustas, apie ką yra kartu su atlikėja Jessica Shy parašytas kūrinys „Luktelk“, Silvester Belt teigė, jog dainoje kalbama apie asmeninius išgyvenimus.
„Dainoje sakau: „Nebenoriu šokt, bet man reikia šokt“. Tai yra apie situaciją, kai esi tarp žemės ir dangaus, tarp mirties ir gyvenimo – tai tokia tuštybė.
Apie tai ir yra daina, kai sakai sau: „Luktelk, išlauk tą būseną ir tai praeis“. Tačiau tu turi šokti per tą muziką, nes kitaip nieko neįvyks“, – aiškino Silvester Belt.
Dainininkas sakė šiuo pasirodymu taip pat siekiantis „Eurovizijos“ scenoje atskleisti kitokias Lietuvos spalvas, parodyti kažką kitokio nei įprastai.
Paskutinė vieta
Paskutinė, 37-oji vieta žadama San Marino atstovui „11:11“ su daina „Megara“.
Iki 2024 m. konkurso San Marinas „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvavo trylika kartų nuo savo pirmojo pasirodymo 2008 m.
San Marinas tris kartus iš eilės į konkursą siuntė Valentiną Monettą. Dainininkei į finalą pavyko patekti tik 2014 m. su kūriniu „Maybe“, galiausiai užėmus 24 vietą.
Dainoje „Megara“, kurios žinutė „visiems atsiknisti“, pasakojama apie grupės išgyvenimus analizuojant nacionalinės dainų konkurso atrankas.