J. Wilko įvartis lėmė „Žalgirio“ pergalę prieš „Atlantą“

Šeštadienį Lietuvoje buvo sužaistos dvejos "SMScredit.lt A lygos" 13-ojo turo rungtynės.

Klaipėdoje susigrūmė dvi turnyrinės lentelės kaimynės - "Atlantas" prieš Vilniaus "Žalgirį". Minimalią pergalę rezultatu 0-1 iškovojo Mareko Zubo auklėtiniai.

17-ąją minutę vienintelį bei pergalingą įvartį šiame susitikime pelnė žalgirietis Jakubas Wilkas.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos žaidė ramų futbolą, tačiau per kitas 45 minutes "Atlantui" nebebuvo kur trauktis ir šeimininkai spaudė svečius.

79-ąją minutę Artūras Žulpa prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės, tačiau uostamiesčio futbolininkai nepasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir mačas baigėsi "Žalgirio" pergale.

3 taškus į savo sąskaitą įsirašiusi Vilniaus miesto vienuolikė su 29 taškais lieka pirmoje vietoje. Antroje vietoje žygiuojantis "Atlantas" nuo žalgiriečių atsilieka 6 taškais.

Kitose anksčiau šiandien įvykusiose rungtynėse Panevėžio "Ekranas" ir Gargždų "Banga" antrą kartą šį sezoną išsiskyrė be įvarčių.

Rezultatai:

Klaipėdos "Atlantas" 0 - 1 Vilniaus "Žalgiris"

17' [0 - 1] J.Wilk

79' A.Žulpa ("Žalgiris") pašalintas iš aikštės