Būtent todėl gražuolė palietė opią problemą – kodėl vis daugiau žmonių renkasi sakyti ne gražų, o įžeidžiantį žodį?
Pamąstymai apie socialinius tinkluos ir ten komentuojančius žmones, J. Leonavičiūtė pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje.
„Socialinės asmeninės anketos, profiliai pritraukia nemažai žmonių. Bet kartais ir užklysta tie, kurie vis bando įpūst neigiamas emocijas. Bet juk jų niekas čia nekvietė, už rankos per prievartą neatitempė. Taigi kame problema tokių žmonių?
Socialinis heiteris savo mąstyme turi du trūkumus, vadinamus pasididžiavimu ir nesaugumu. Jie ieško tavo silpnųjų vietų ir baksteli savo naktimis ilgai galąstu nagu, kad gautų reakciją. Taip elgdamiesi galiausiai jie nieko nepasiekia ir lieka nepasitenkinimo būsena, kurią bandys aktyvinti sekančią dieną ar kitą savaitę. Paprastai nereikia ieškoti neapykantos jiems, nes komentaras apie kitą žmogų daugiau pasako apie patį komentuojantį, parodo jo silpnąsias vietas, jo ydas, o ne tavo.
Tuo tarpu „normalūs“ žmonės, tokie kaip mes, matydami kitus, kuriems sekasi, bandom mokintis iš jų. Išmokti kažko naujo. Nes jie mus motyvuoja tobulėti ir būti kuo geresne savo versija. Ir pavydas niekada nebūna mūsų palydovas“, – rašė ji.
Po įrašu J. Leonavičiūtės gerbėjai iškart suskubo palaikyti moters bei siūlyti tokius piktus žmones tiesiog ignoruoti.