Miesto centre eglė sužibo iki Kalėdų likus vos 2 savaitėms. Jos nuotrauką „Facebook“ paskyroje pasidalijo pats Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras.
![Mažeikių eglė (nuotr. Kazys Vozgirdas) 4](https://static3.inspektorius.lt/static.php?v=4.2.6.98&t=cr&s=800x600&m=4&f=/Uploads/UGallery/photos/18/a6/90/07/18a69007af4d5a7b87fd3a021b92c9b0.jpg)
Žmonės jau spėjo ir įvertinti šių metų eglę. Dauguma ją vertina itin teigiamai.
Įžiebta Švenčionių eglė užkūrė tikrą dramą internete: „100 procentų nukopijuota“
Nenumaldomai artėjant Kalėdoms, vis daugiau Lietuvos miestų pasipuošia vienu svarbiausių šventės akcentų – Kalėdų egle. Gruodžio 9 dieną šventinė žaliaskarė įžiebta ir Švenčionyse.
Šiemet pagrindinę rajono eglę nuspręsta padabinti elegantiškais raudonais kaspinais, o viršūnėje suspindo didelė snaigė. Vis dėlto, pro žmonių akis nepraslydo faktas, jog pernai Širvintų miesto eglė buvo kone identiška ir internete pylėsi komentarai, jog abi eglės – it du vandens lašai.
„Kažkas panašaus kaip pernai Širvintose buvo“, – pastebi vienas „Facebook“ vartotojas.
„Tiksliai, nukopijuota 100% iš Širvintų pernai metų“, – pastebėjo komentatoriai ir užvirė diskusijos bei spėliojimai, kaip taip išėjo: „Gal Širvintos pardavė Švenčionims“, – juokavo vieni, o kita vartotoja patikino: „Dekoracijos yra nuomojamos per visą Lietuvą, čia nėra nukopijuota. O tokios eglutės su tokiom dekoracijom dar nebuvo, mačiau panašią, bet ne vienodą. Švenčionių eglė kaip iš pasakos.“
Apie tai daugiau skaitykite čia.