Istorinė naktis: Matas Buzelis debiutavo NBA

Matas Buzelis debiutavo NBA reguliariojo sezono kovose, o jo atstovaujama Čikagos „Bulls“ (0/1) komanda patyrė nesėkmę. Billy Donovano auklėtiniai svečių arenoje 111:123 (25:29, 33:30, 25:36, 28:28) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/0) ekipai.

Čikagos klubo 11-asis šaukimas pralaimėtojų gretose per 4 žaidimo minutes taškų nepelnė (0/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau prasižengė 1 kartą.

Lietuvis trumpą atkarpą žaidė antrajame ketvirtyje ir į aikštę sugrįžo rungtynių pabaigoje, likus žaisti beveik dviem minutėms, kai komandas skyrė 15 taškų ir nugalėtojas buvo aiškus.

Antrajame ketvirtyje, tik pasirodžius aikštėje, jam teko gintis prieš „Pelicans“ žvaigždę Brandoną Ingramą. Lietuvis atstovėjo gynyboje.

B. Ingramas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, įmetęs 33 taškus. Nugalėtojams CJ McCollumas pridėjo 23 taškus, Dejounte Murray pelnė 14.

Čikagos komandoje Zachas LaVine'as pelnė 27 taškus, Nikola Vučevičius pelnė 21. Po daugiau nei dviejų metų pertraukos oficialiose NBA rungtynėse žaidęs Lonzo Ballas įmetė 5 taškus ir atliko 4 perdavimus.

Nors antrojo kėlinio pabaigoje „Bulls“ pirmavo 7 taškais, vėliau mačo iniciatyvą perėmė „Pelicans“ ekipa. Ji po trijų kėlinių turėjo didesnį nei 10 taškų pranašumą, paskutiniame kėlinyje buvo priekyje 16 taškų.

Čikaga kitas rungtynes žais spalio 26 dieną, kuri susitiks su Milvokio „Bucks“ ekipa.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 33 (10/18 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam.), CJ McCollumas 23 (4/8 dvit., 5/11 trit., 5 rez. perd.), Dejounte Murray 14 (4/12 dvit., 8 atk. kam., 10 rez. perd.), Jordanas Hawkinsas 13 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Yvesas Missi 12 (5/8 dvit., 7 atk. kam.), Javonte Greenas 9, Danielius Theis 8.

„Bulls“: Zachas LaVine 27 (5/9 dvit., 5/8 trit., 5 atk. kam., 7 kld.), Nikola Vučevičius 21 (7/10 dvit., 11 atk. kam.), Jalenas Smithas 15 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Joshas Giddey 14 (5/10 dvit., 5 atk. kam.), Coby White 10 (4/8 dvit., 0/5 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Ayo Dosunmu 8 (4/4 dvit., 4 atk. kam.), Patrickas Williamsas 6.