• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Keliaujant kyla visokių visokiausių klausimų, štai keli perliukai, rašo kelionių tinklalapis Makalius.lt. Dar kartą įsitikinau, jog lietuviai nuostabi išradinga tauta, kuri nori ir sugeba apeiti bet kokias taisykles. Būna ir taip ant šio svieto, tad nepatingėkite na, bent šiek tiek pasigilinti į keliavimo subtilybes.

REKLAMA
REKLAMA

Jei mano bagažas atitinka visus rankinio bagažo išmatavimus, bet turi ratukus, tai jis jau registruojamas bagažas?

REKLAMA

Ne, jis neregistruojamas, tačiau pergyvenimas gal kiek ir pagrįstas, nes kartais „čimodaniukai“ su ratukais sunkokai telpa į rėmus. Tokiu atveju, nesijaudinkite, jei teks kiek patrombuoti.

Ar rankinis bagažas yra maišas, kuprinė, lagaminas. Kokios jis formos?

Rankiniu bagažu gali būti ir maišas ir kuprinė ir net šakotis (kartą mačiau, kaip vyras nieko su savimi neturėjo, tik šakotį), tačiau nepamirškite, kad tai yra vienas bagažo vienetas, kurio išmatavimai nurodyti net biliete, tad pasistenkite, kad Jūsų maišas ar kuprinė juos atitiktų bent 95 procentais. Jei labai abejojate, galite prieš kelionę nuvykti iki oro uosto ir pabandyti savo mantą įkišti į rėmus.

REKLAMA
REKLAMA

Keliaujam dviese, tai jei abiem galima po 10 kilogramų rankinio bagažo, gal galima tada vežtis vieną 20 kg sveriantį didelį lagaminą?

Ne. Rankinis bagažas yra vienas vienetas vienam žmogui – 10 kg, kartais 8 kg, priklausomai nuo kompanijos, su kuria skrendate. Didelis 20kg sveriantis lagaminas netilps į lėktuvo salono stalčius.

Nusipirkau pigų bilietą su pigia aviakompanija, ar turiu bagažą?

Turite tik rankinį bagažą, registruojamas bagažas perkamas papildomai.

Mano skrydis poryt, pirkau bilietą prieš pusmetį, pinigų nenuskaičiavo ir nerezervavo, patvirtinimo negavau, tai kur mano bilietas?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jei jau nenuskaičiavo Jūsų pinigų, tuomet tikrai nieko nenusipirkote, kad ir kaip įnirtingai tai darėte. Todėl, pasistenkite sekti bent elementarią informaciją apie savo pirkinį, kadangi negavus bilieto pirkimo patvirtinimo daugelis žmonių įprastai sunerimsta.

Bilietą pirkau kitoje šalyje, o kaip man jį atsispausdinti Lietuvoje?

Hm. Kaip ir kitus dokumentus, t.y. tiesiog spausdinti. Jokio skirtumo, kur pirktas bilietas, svarbiausia, jog turite jo “pdf" dokumentą.

REKLAMA

Skrendu iš Rygos, tai man važiuoti pasiimti bilieto į Rygą?

Ne. Visi bilietai jau apie 5 metus yra elektroninės formos, t.y. į rankas negaunate kažkokio išskirtinio šventinio kieto gražaus bilietuko, dažniausiai tai yra A4 lapas su informacija, dėl kurios tikrai nereikia belstis į pasaulio kraštą. Tad bet kur pirktą ar į bet kur pirktą bilietą galite atsispausdinti paprastu spausdintuvu bet kuriame pasaulio kampelyje.

Negi kvepalai yra skystis?

Taip. Viskas, kas daro „bul bul“ arba teka, yra skystis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų