Penktąją pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Vilerbano ASVEL (5/2) krepšininkai.

Prancūzijos klubas svečiuose 84:70 (24:18, 19:20, 15:16, 26:16) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (2/5) komandą, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė per paskutinius penkis mačus.

Rungtynės buvo itin atkaklios. Didžiausias fiksuotas skirtumas iki ketvirto kėlinio buvo fiksuotas trečiajame, kai prancūzai turėjo 9 taškų pranašumą (49:40).

Vis dėlto, graikai sugebėjo sumažinti deficitą ir atkurti intrigą susitikime (74:70).

Nepaisant to, svečiai neketino užleisti savo pozicijų ir surengė spurtą 10-0, kuris galutinai padėjo tašką rungtynėse (84:70).

Įspūdingai šiame mače žaidė ASVEL krepšininkas Elie Okobo, kuris per 31 minutę surinko net 35 taškus.

ASVEL: Elie Okobo 35 (8/12 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud., 37 n. b.), Chrisas Jonesas 13, Kostas Antetokounmpo 12 (6/7 dvit.), Davidas Lighty 9, Williamas Howardas 6.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas Jr. (10/11 baud.) ir Ioannis Papapetrou po 16, Jeremy Evansas 12, Nemanja Nedovičius 8 (5 kld.), Okaro White‘as ir Georgios Papagiannis po 7.