Japonų inžinierių sumanyta „gyvoji piniginė“ belaidžiu ryšiu sinchronizuojama su jos šeimininko ar šeimininkės išmaniojo telefono programėle, skirta asmeniniam ar šeimos biudžetui planuoti. „Living wallet“ piniginė surenka informaciją apie nustatytus išlaidų apribojimus ir žmogaus apsipirkimo įpročius ir pati priima sprendimą, ar leisti išimti iš jos mokėjimo kortelę ar grynuosius pinigus, ar verčiau pasiūlyti susilaikyti nuo pirkinio.
Jei piniginės savininko lėšos artėja prie minimalios ribos, „Living wallet“ piniginėje įsijungia apsauginis mechanizmas. Iš pradžių piniginė stengiasi pabėgti nuo savo šeimininko įjungtais mažyčiais ratukais, o jeigu jis ją pagauna ir neleidžia judėti, piniginė ima „rėkti“.
Tuo atveju, jei piniginėje laikomiems pinigams kyla dar didesnė išleidimo grėsmė, „Living wallet“ nurodytais mobiliojo telefono numeriais pradeda siuntinėti SMS žinutes apie gresiantį išlaidavimą ir prašymais suteikti psichologinę pagalbą. Tokias žinutes gavę žmogaus artimieji gali susisiekti su juo ir atkalbėti nuo pirkinio.
Beje, jei piniginėje laikomų lėšų, atsižvelgiant į biudžeto planavimo programėlės duomenis, yra pakankamai, „Living wallet“ gali tapti apsipirkinėjimo „Amaxon“ internetinėje parduotuvėje patarėju.