Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa Del Rey“) antradienio vakarą buvo sužaistos dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Po jų paaiškėjo, kad į ketvirtfinalį pateko „Malaga“ ir „Valencia“ klubai.

„Malaga“ klubas namuose susitiko su žemesnės lygos „Eibar“ ekipa. Pirmasis šių komandų susitikimas baigėsi taikiai 1-1, o „Eibar“ šias rungtynes pradėjo labai pozityviai, nes jau 12 minutę svečių gretose įvartį įmušė Arroyo.

Svečiai ilgą laiką pirmavo, o Malagos ekipai niekaip nepavyko išlyginti rezultato. Tačiau „Malaga“ ekipai vartai "atsirišo" įpusėjus antram kėliniui.

Iš pradžių 74 minutę pasižymėjo Diego Mario Buonanotte, o dar po dviejų minučių įvartį pelnė ir Sebastianas Fernandezas.

Po šio įvarčio svečiai taip ir neatsigavo. „Malaga“ klube 82 minutę įmušė ir Alexas Portillo. Po keturių minučių „Eibar“ netgi liko žaisti dešimtiese, nes iš aikštės buvo pašalintas Roldanas. Kiekybine persvara šeimininkai pasinaudojo ir per pridėtąjį laiką galutinį tašką mače padėjo pirmąjį savo komandos įvartį pelnęs D.M.Buonanotte.

Tuo metu kitose rungtynėse susitiko „Valencia“ ir Pamplonos „Osasuna“. Šį mačą po sunkios kovos rezultatu 2-1 laimėjo bei į kitą etapą bendru rezultatu 4-1 pateko „Valencia“ komanda. Valensijos miesto klube įvartį puikiu baudos smūgiu pelnė Tingo Costa, bei per pridėtąjį laiką pasižymėjo Roberto Soldado. Pamplonos klube pasižymėjo Joseba Llorente.

Karaliaus taurės rezultatai:

„Malaga“ 4 - 1 „Eibar“

(Pirmas mačas 1-1, bendras rezultatas 5-2)

12' [0 - 1] Arroyo

74' [1 - 1] Diego Mario Buonanotte

76' [2 - 1] Sebastian Fernandez

82' [3 - 1] Alex Portillo

86' Roldan („Eibar“) - raudona kortelė

90' [4 - 1] Diego Mario Buonanotte

„Valencia“ 2 - 1 Pamplonos „Osasuna“

(Pirmas mačas 2-0, bendras rezultatas 4-1)

34' [1 - 0] Tino Costa

37' [1 - 1] Joseba Llorente

90' [2 - 1] Roberto Soldado