Kauno "Žalgirio" krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate, Marijampolėje rezultatu 76:64 (28:20, 22:14, 16:12, 10:18) nugalėję ketvirtąją nesėkmę patyrusią "Sūduvos" komandą.

Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai (3:0), tačiau kauniečiai neužtruko perimti iniciatyvos ir po P.Jankūno dvitaškio su pražanga "Žalgiris" turėjo 6 taškų persvarą (11:5). Antroje kėlinuko dalyje L.Woodso metimas padidino "Žalgirio" pranašumą iki 9 taškų (21:12), o po pirmųjų 10 minučių svečiai pirmavo 28:20.

Nors antrojo kėlinuko pradžioje M.Rukausko dvitaškis sumažino "Sūduvos" deficitą iki 3 taškų (29:32), "Žalgiris" spurtavo 14:3 ir pirmą sykį įgijo dviženklį pranašumą - 46:32. Kauniečiai nebeleido šeimininkams mažinti atsilikimo ir po dviejų kėlinukų pirmavo 50:34.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje ir toliau dominavo žalgiriečiai. J.Mačiulio metimas padidino svečių pranašumą iki 20 taškų (58:38). Tokį patį skirtumą "Žalgiris" išlaikė ir iki trečiojo kėlinuko pabaigos - 66:46.

Paskutiniame kėlinuke aikštelėje neįvyko nieko netikėto. Komandos žaidė gana ramiai, įsitkinę nesunkia pergale kauniečiai visisškai atsipalaidavo ir leido šeimininkams mažinti skirtumą. Nors skirtumas tarp ekipų sumažėjo, "Žalgirio" pergalė nekėlė niekam abejonių - 76:64.

"Sūduva": M.Runkauskas 32 (5 rez.perd., 5 per.kam., 4 kld.), M.Kalvelis 16 (7 atk.kam.), M.Valukonis 6.

"Žalgiris": P.Jankūnas 19 (10 atk.kam.), W.Deane'as 17, L.Woodsas 14 (8 atk.kam.), J.Mačiulis 13, D.Šalenga 10.